Mam strach

lucka

chcela by som sa niekoho skuseneho opytat...spala som s mojim prietelom uz asi cca 4 krat... uz som dostala ,,kramy,, menstruaciu.... lenze ten posledny kraat mam velky straaach ze otehotniem.. mali sme kondom aj sa .. von a nie do mna... je tu daka moynost zeby som mohla otehotniet... velmi sa MILUJEME takze viem ze je to moj pravy alee mam velikansku straach vzdy ked spolu spime mame kondom ale aj tak.. vsak urcite ma niektore baby chapu... dakujem ak mi moze daka skusenejsia osoba poradit diky :)))

Volumka

No ako položila si správnu otázku! Záleží od toho koľko ma ona rokov a aj od toho kvôli čomu je s ňou...
Ako dlho ste spolu? aký vekový rozdiel je medzi vami? Je ženatý, alebo slobodný?...začal ti vyznávať nejak príliš skoro lásku a je tým až príliš "nápadný"? jednoducho nepoznám tvoj životný príbeh, ale snáď napíšeš viac a poradíme ti, ak sa bude dať...

marisssa

ja sa bojim, ze mi raz zomru rodicia, aj ked raz zomru, ale radsej by som sa toho nedozila..vieeem, vieem, to je ina tema....ale ma to tak napadlo