Neviem sa s tym vyrovnat

Príspevok v téme: Neviem sa s tym vyrovnat
smutna

ahoj, mam taky problem, ze pred takmer 3 mesiacmi mi zomrel psik- fenka. Velmi som ju mala rada a ona mala rada mna. Stalos a to necakane a ja sa s tym neviem doteraz zmierit, ze uz ju tu nemam, nechcem zabudnut,ale velmi ma to boli, este stale. Druheho psika si nemozem kupit koli nejakym veciam, ktore tu nechcem rozoberat. Chcem mat na nu krasne spomienky, aj mam,ale kazda spomienka ma velmi boli. Uz sa sz toho zblaznim. A nevravim ani o snoch co sa mi s nou snivaju.:-(

mirkaaa

smutna no videla som par pripadov, kde holka ani netusila o nicom a chlapec ju poziadal o ruku v londynskom oku, to bola romantika :D a ten pan ci co to je za cloveka, je policajt ci starosta ci co?

smutna

mirka, no majitelovi, neviem ci sa nieco stane alebo nie, podla mna aj keby ho vychovaval,aj tak yb to urobil,ale keby moj oes toto urobil, v mometne by som ho dala utratit. Lebo ked by si ho videla, tak skakal cez ten plot a ja som na neho pozerala a nemala som kam ujst a vedela som ze sa zahryzne bud do mna,alebo do nej. :-( najhorsi den v mojom zivote co som zazila poviem ti. Aj ako som pisala, ze mam chut toho psa zlikvidovat, na druhej strane mne to moju amlicku nevrati, keby sa to dalo vratit vsetko,ale je to zivot a v takychto situaciach ten zivot nenavidim. J ale dufam, ze je niekde tam hore a vie ako velmi mi chyba a miluje ma. A co s atyka priatela, tak neverim tomu, ze by ma prekvapil. To by som fakt padla na zadok asi. :-)

mirkaaa

smutna no to je krasny havo, a tie ich frnaciky, no uzas, vies v co verim, vsetko sa cloveku raz vrati, tak uvidis, ze tomu majitelovi sa nieco stane, ako nemyslim to v zlom, ale nieco urcite, lebo to, ze nevychoval psa nieje chyba psa skor majitela a este ked ide o nemec.ovciaka..A priatel no, aby ta neprekvapil....

smutna

no tak to ti gratulujem teda:-))) No ja sa vydavat nebudem tak skoro urcite, moj drahy je taky, ze ked by ma mal ziadat o ruku, tak si to absolutne neviem predstavit, ze nieco take niekedy povie, je taka povaha,ale inak ok:-)) NO ja som mala Cavaliera tricolor a bola uplne ze nadherna. Obcas mam inak pocit, ze je pri mne. Asi to znie hlupo,ale niekedy to tak citim. Keby som aspon vedela, ze je zivot po zivote a ze tam hore sa ma dobre, asi zvasty,ale pre mna by to bolo dolezite. A tiez ma mrzi, ze to bolo necakane a nema riadny hrob je pochovana len tak v zahrade:-(

mirkaaa

smutna no budem :D ked sa nic nezmeni, tak ano, no to s plznutim je pravda :(, ale vsetko sa da zariadit. Ty si mala akeho hava? Ako cudne sa to pise, ze mala, do ritky..

smutna

mirka, ty sa ides nebodaj vydavat???? NO vies, aj yb som v poho aj toho hava do bytu, my sme tiez mali v byte,ale strasne plzla,aj ked sa dala ostrihat. A keby malicke uz zacalo aj lozit, tak chlpky by malo vsade a nie je to hygienicke. Ale napr. taky yorks. neplzne vraj,ale ja by som chcela len takeho akeho som mala. A inak som tiez citala o tom, ze pri detoch je havo ok. Ale koli hygiene urcite nebudem kupovat.

mirkaaa

marisssa no hej po svadbe mozno uz coskoro :D lebo ten cas tak rychlo uteka, no a co sa tyka baby a pes, moj priatel tiez nechce psa do domu, ze to smrdi, no ja mam v byte a mne to nesmrdi no co dom je velky ta sa to strati no ne :D a citala som, ze pes a baby je super kombinacia, ze deticky tak maju menej alergii, je to na bleskovkach niekde...Samozrejme, ze spat s baby a havom to nie psik by nechodil do izby kde by spalo baby...

smutna

mirka, no ja tiez chcem deticky po svadbe:-)pekne nech su v usporiadanej rodine. Ja to tak beriem, ze svadba a deti. Som dost konzervativna v tomto

smutna

no tak potom sme na tom rovnako. No moj rpiatel je mladsi tiez ale o nejakych 9 mesiacov... Ja by som sice babo chcela, ale uvazujem realne a viem, ze ho mat nemozem teraz a ze si na to msuim pockat:-) aj ked v novembri sa narodi moja neterka alebo synovec, tak babo doma budem mat- ale nei svoje, z toho dovodu nemozem ani hava kupovat. Aj ked som chcela teraz v lete. Ale brat mi "pokazil " palny,a le tesim sa na ich babo:-) Ale moja malicka mi bude chybat navzdy. Ale poviem ti, mavala som s nou take sny, ze som mala pocit potom, ze nieco sa jej stane, strasne som sa bala a ked sa to stalo, tak som vedela, ze tie sny boli o tomto:-( no neviem ako sa cez to prenesiem. najhorsie je, ked som sama, vzdy mi bola dobrou spolocnickou a nevedela byt bezomna, cakala ked sa vratim domov... teraz ked pridem domov, tak je cely byt prazdny, ziadne stekanie, tulenie,ani hracky, nic. No to amlicke by bodlo,ale ked ani to nejde. Budem msuiet este pockat aj s babom aj s havom.