a f t y

marisssa

maruška- tie injekcie su na volny predaj a mam si ich dat potom pichnut doktorovi?ako viem, ze mam poskodene nervy?:-)))

maruška

afty sa šíri vzduchom a dotykom je to nepríjemné.Treba užínat vitamím C , vitamíny skupiny B TIE Sú NAJDOLEžITEJšIE!!ALE POZOR!,LUDOM S POšKODENýMI NERVAMI SA VITAMíNY B skupiny,USTNYM podaním nevstrebávajú!!!a to vám nepovie žiadny doktor,lebo to asi nevie TAKžE KED NEZABERAJú TABLETKY TREBA SI DAT PICHNúT -MILGAMU -cena zhruba 160sk,-5 ampuliek.TO JE ZMES 3 VITAMíNOU B.Stačí 1 injekcia za 2-3 týždne podla potreby.MILGAMU majú v lekárni-nebojte sa ihly-da sa to prežit...ak chcete niečo vediet pýtajte sa.Lebo vit B JE DOBRY aj na pevnost nechtov a vlasou...vlastná skúsenost

usmev/aloe/

Aj ja mám dojem, že Ti chýbajú minerálne látky a stopové prvky, vo vyváženom stave sú v NATURE-MIN/fosfor,vápnik,jód,železo,horčík, mangán,meď, zinok,selén,chróm,vanád,molybdén/.Ústa by som potierala ALOE VERA GELLY niekoľkokrát denne.

[zruseny12]

pytala ma na niektore veci ktore suvisia s tou chorobou,lebo mne len vysetrovali do hlbky 17cm....teraz mi je uz lepsie,ale musim aj tak si uz davat pozor a nemozem niektore potraviny jest a teraz poslednej dobe mi pomaha acidof.mlieko s tymi desatmilionmi acidophilusov ci ako sa im nadava...

[zruseny12]

neviem ci prave celiakiu,ale mala som ist na toto vysetrenie,ale nesla som,,gastroent.mala podozrenie,ja som zacala sama toto liecit,lebo som sa bala toho vysetrenia...ja mam zasa malo vapnika,vit.sk.B atd.a tiez sa pestro stravujem a stravovala sa stale...

marisssa

mas celiakiu?waw.ako som na tomto fore,spoznavam stale viac ludi s touto chorobou, u nas na dedine, ci v meste blizsie som asi jedina, co to mam.no veru, aj ja mam dost chorob, sposobenych prave celiakou..