Má to ešte význam?

Príspevok v téme: Má to ešte význam?
mindza

ahojte, som zalubena, uz rok a pol chodime s mojim chlapcom, pred nedavnom sme sa rozisli a dali opat dokopy. Dnes mi oznamil, ze nevie ci ma lubi, ze povedal, ze je to nieco ine ako byvalo. Ma podla vas vyznam bojovat v taktomto vztahu? neviem co odomna ocakava..:( som zufala, na jednej strane ho nechcem stratit, ale uz nechcem viac trpet. Prosim poradte

vecernica

osobne si myslim ze nie.Vzdy ma ucili ze muz ma mat o nico viac rad ako zena....}lebo vzdy zena viac vie milovat| tkze ,,ak nevie ,,je to asi otazka casu kedy bude hladat inde.Ja ked som toto svojim byvalim hovorila,vedela som ze skocim po prvej inej prilezitosti a povodny vstah sa konci.Radsej odid ty z tohoto vstahu prva, budes vitaz, a on neopusti teba,ale ty jeho ,,ked NEVIE,,co je decko nezrele?,,}tak ako ja som bola..

zuzana175

ja ti takto poviem.ja ked som mala take obdobie,ze som sa chcela rozchadzat a stale boli prestavky,tak to nebolo z nicoho nic.a tiez to bolo po roku a pol.vstupil do toho iny chalan.uplne mi sibalo a ja sprosta som sa nevedela rozhodnut. teraz viem,ze som urobila najlepsiu vec na svete a to taku,ze som poslala vsetkych ostatnych do riti a ostala som s tym svojim. teraz ho milujem nadovsetko, keby som ho mala teraz stratit,tak asi zosaliem.
skus sa ho spytat,preco ta nelubi. vsimni si,ci neni castejsie na internete,ci pred tebou schovava telefon,alebo rusi vase schodzky.urcite za tym musi cosi byt

nashira

Mindza....len malo si napisala .Nieje jasne preco sa na to pytas.On ochladol a chce sa rozist a ty riesis ci to ma vyznam.Z toho mi vyplyva ,ze riesis neriesitelne.V tomto bode asi treba riesit ci sa mas trapit ,alebo nie .A nie ci ma vyznam nadalej ho presviedcat......hm