Nechcem zarmutit partnerku

Príspevok v téme: Nechcem zarmutit partnerku
jurco

Som obycajny chlapec,nie velky,nie maly.Mam vsak velky problem. Zijem s dievcatom uz viac ako pät rokov. Nas vztah je zalozeny na laske a preto by som ju nerad niekedy zarmutil. Prosim Vas o pomoc pripadne o dobru radu. Moj problem je,ze som nadrzany ako nejaky kon a stale by som to chcel.Idem po ceste a len co uvidim suknu ledva sa viem zdrzat. Partnerka o tom vie a snazi sa pomoct ako len vie. Ale nic nezabera. Je to velmi neprijemne,napr. ked vas chyti chut na milovanie v centre mesta. Ten druhy problem je,ze sa neviem nasytit a tak pri sulozi s mojim dievcatom casto schudnem 3-5kg .Niekedy dostane az krce do noh.Moje dievca sa snazi, vsetko toleruje a tvrdi,ze jej to tak vyhovuje. Ale ja viem ,ze to tak asi nebude. Chcel by som vediet,je to vobec normalne a neuskodi to nejak v buducnosti. Prosim len o seriozne odpovede. jurco

sombrero

Myslel som zeny,dievcata,kamaratky,priatelky atd. A nemyslel som to tak,ze zober ako kozy z luky. Ale tak,ze jeho zena mu to toleruje

salamandraskvrnita

jasne sombrero, a ked uz ani tie zeny mu nebudu stacit nech si najde nejake kozy na luke, tak si to myslel nie? presne ako si povedal vyriesi on "urcite" svoj problem,

gofa

Za sexuologom ? Ved je to normalny stav. Je tam viac chuti a co ? Predstavte si ,ze s vami muz vysulozi 5kg. Aka radost ! Nikde ho netreba posielat. Nech pride za mnou :)))

doktorka...

Zajdi za sexuologom ,alebo napis do nejake sexuologickej poradne.Mozes aj zavolat a pporozpravat sa s odbornikom cez telefon ak sa hanbis.Len na toto ti treby odbornu radu.Nieje to normalny stav.

gater

Vsimni si,len co spomenies dobru suloz uz ta aj nejaka ta baba chce... Viem preco to tvoje dievca toleruje a vyhovuje jej to. Podobny problem som mal aj ja. Bud rad lebo niekto ma ( co je horsie) opacny problem. S pozdravom j

Volumka

Mám pocit, že si nymfoman. Bude to v poriadku až do chvíle kým nezačneš behať za inými a podvádzať priateľku... Ale ak sa premôžeš a ostaneš verný, tak si myslím, že nemáš žiaden problém a priateľka bude len a len rada :)

miliu

Mne sa zda, nemas ziaden problem. Ved ako pises tvoja partnerka ti toho vela toleruje. A necudujem sa. Aby chlap schudol pri sulozi tolko kolko ty je ozaj vzacne. Chcela by som sa dozvediet kolko krat sa spolu dostanete na vrchol? Lebo mnoho zien hlada takeho chlapca. Kludne sa mozme stretnut. :)) Mila