Krive nohy

Príspevok v téme: Krive nohy
mimi000

caute....chcem sa opytat ci sa da nejakymi cvikmi zmenit tvar noh....ja mam nohy do tvaru O a preto by som chcela vyplnit medzeru medzi nimi.... cvicim drepy so sirokym postavenim, co je vraj dobre hlavne na vnutornu stranu stehien, no nemam pocit zeby to zaberalo....cvicim uz asi 5 mesiacov takmer pravidelne a nic.... existuje nieco ucinnejsie??? mate aj vy takyto problem a chceli by ste to zmenit???

kikus18

ahojte,tak daju sa krive nohy nejako korekcne upravit,aby boli rovnejsie?podstupil ste niekto takuto operaciu??? ak ano,tak prosim uvedte kde...dakujem

zuzula11

Baby .. dnes som natrafila na jednu modelingovu agenturu a popri krasnych postavach aj takuto kocku ...

www.style.com

Je naozaj pekna ... ale ked moze byt ona s takymi nohami modelka (a svetoveho mena) my vsetky kludne nosme suknicky a kratasky ... Niet nad prirodzenu krasu!!!

vevericka

albee ..juj nieee, nebrala som ho ani osobne..:) moj prispevok bol mysleny vseobecne, pre vsetky, co sa trapia s nohami ci uz X alebo O :)

alzbee

vevericka: dufam, ze som ta mojim prispevkom neurazila, ked som napisala, ze je lepsie ich mat do O, nez X....to len keby som si ja mala "vybrat" tak by som asi radsej chcela do O :D :D ale vidis, ja ich mam normalne, no zilnate...co uz narobim :D ale pochopila som, ze je zbytocne sa tym trapit, ked to proste nezmenim.

vevericka

ja mam X a co:)..uprimne je mi to jedno..priatelovi "jak by smet"...takze nieco take neriesim...cigaretove ci mrkvove nohavice aj tak nenosim, lebo ich odmalicka neznasam...v inych to nevidno a sukne nosim len velmi vynimocne:)..ludia nestresujte sa koli zbytocnostiam..ak vam to nesposobouje zdravotne problemy kaslite na to...:)

alzbee

Baby, osobne si myslim, ze stale je lepsie mat nohy do O, nez do X :))
Hearth: a minusknu si kludne daj! Nazor inych ludi, nech ta nezaujima. Komu sa nepaci, nech sa nepozera...ja mam zase strasne zilnate nohy, mam aj nabeh na krcove zily a dlho som kvoli tomu nechcela nosit sukne, lebo proste nemam pekne nohy. Ale povedala som si, ze preco som ja taka sprosta a mala by som sa riadit tym, co si myslia ini? odvtedy miniskune nosim a ci si niekto pri pohlade na moje nohy povie fuj, ma absolutne nezaujima. ja zato nemozem, ze ich take mam, ale kvoli tomu sa nebudem v zivote obmedzovat. preto aj ty-smelo do minisukne, ked ju chces nosit! :)))

hearth

ahojte..mam asi taky problem ako vy...nohy mam do O ale ja sa s tym nemozem vyrovnat..mam strasne komplexy...strasne tuzim si raz zobrat mini suknu,ale tak nemam na to odvahu..velmi sa pre to trapim...chcela by som vediet ze ci existuje niejaka operacia alebo nieco cim by sa to dalo napravit..

dominkaaa

a ospravedlnujem sa za tie chyby ale som dost unavena :) a este .. keby chcelist niekto na operaciu.. ( viete ja nechcem ist pre to aby som bola krajsia, teda je to aj ten dovod. ja len tak keby ma chcel za to niekto odsudzovat.. ale ide o to ze ja mam tiez bolesti klbov a casto aj chrbtice co je sposobene prave tymto.. ) inak vraj tieto operacie su pravidelne.. dost casto.. takze tak

dominkaaa

nooo ako vsimnite si rihannu, cassie alebo tiez kate moss, a ostatne hviezdy.. maju krive nohy ale hlavne ze su hviezdy..vsetkych obliekaju tak aby to skreslovalo tie krive nohy a tak.. ja mam tiez . bohuial do x a sposobene je to vacsinou aj tym ze v detstve som nosila zlu obuv.. neviem ale dieta ked zacne chodit malo by nosit ostopedicke topanky pre deti...inak pocas rastu nohy ak nosi nespravnu obuv tj: cinske obchody a podobne necudujte sa ze mate deti ktore maju krive nohy do x alebo do o a tiez je to dedicne.. bohuzial.. a da sa to odstranit jedine operaciou... ktoru by som aj ja rada podstupila. no mozem si za to sama..pretoze si presne pamatam ako som chcela "klopkacky" :D a trucovlaa osm az kym somich nedostala.. a tak bla bla.no viete.. aspon teraz viem co bude dobre pre moje dietatko.. a ak je to aj genetika da sa to aspon zmiernit.. :) aa este ortoped vam moze spravit odtlacok podla toho vyrobit ortopedcke vlozky.. to je pri bolesti kolien. ktore mozu byt sposobuju aj ploche nohy.. a zla klenba .. a tak. ja sa chystam na operaciu ..poistovna vacsinu hradi , akurat som si o tompisala s nimlen cez mail.. za ten pocit to stoji.. viete.. radsej nejake 2 mesiace ako do konca zivota.. aj ked nikto nevie kedy pride koniec.. ale to je uz ina tema :)