Ma problem s hygienov...

Príspevok v téme: Ma problem s hygienov...
kelie

Ahojky, mam taky chulostivy problem. Moj priatel ma problem s hygienov, nie je sice uplne priasiatkono... STrasne ho milujem, a nemam dovod ho nechat ale zacina mi vadit...Neviem ako muto mam povedat. Niekedy ma az prejde chut na sex ked stiahne boxerky a ja citim... Vacsinou prislo na sex len veccer a ja som si myslela, ze dlhy den clovek sa spoti a ved bol v sprche, asi ma zdravot. problem. Ale nema, on proste vleti do sprchy oleje sa vodou, a akoze sprcha. A ked chce potom odomna oral tak pravdaze sa z toho vykrutim. Som uz nestastna, lebo ho nechcem urazit. A dokonca sa prestal aj holit v intim. miestach, ked som sa ho na to spytala tak mi povedal, ze jeho to proste vadi v boxerkach ked mu to rastie. A ze sa citi tak zensky, ked to ma na holo.. Viem, ze toto si treba vyrozpravat. No ja potrebujem radu AKO?Strasne sa zmenil.Ako mam zacat, aby som ho neurazila a neublizila mu...

kelie

nechcem to hrat na nejake chudatko, ale on je dva krat ja a ma dar spravit zo mna vzdy tu vinovatu... takze, ked bude chciet spravit zo mna fajnovku tak ju spravi... ale mozno malujem len certa na stenu, a zoberie to normalne i ked... no sama som zvedava

asdfjklô

nedovol mu, aby z teba spravil nejaku fajnovku!!!! stoj si pekne za svojim!!!
ked nic nepomoze, tak proste, pokial sa nezacne sprchovat, tak mu jednoducho nedas...

kelie

uff, mno tak to teda skusim takto priamo... dakujem, za trosku odvahy co si mi dodal/a... dufam, zo mna nespravi nejaku fajnovku...

suns

noo, nezavidím ti tento problém.. môj priateľ sa sprchuje 2, niekedy aj 3x denne, a to som bohu vďačná, že je taký "prehnane" čistotný... Fakt..milujem to na ňom, keď voní "čistotou"..čisté veci, telo... snáď tento problém vyriešite! držím palce:)

asdfjklô

no vsak prave, ze je to uplne normalna vec, pre niektorych...
proste si precitaj, co si napisala v uvodnom prispevku a to mu povedz...
ze ho mas rada, ale ze ti je proste neprijemne mu robit fajku abo sa s nim milovat, ked je neumyty a je citit a je ti z toho zle... a ze si to neprajes, aby od teba ziadal fajku, ked sa cely den nesprchoval. a s tym holenim, zas nemozes ho nutit, ale aspon kompromis by sa dal, nech si to aspon zastrihava, nie.
a rozhodne sa necit ako despota, ked od neho ziadas dodrziavanie zakladov hygieny!!

kelie

dakujem, no nechcem ho tym ponizit, ja mu to proste nemoezem len tak priamo povedat; Zlatko, uz by si sa mohol zacat pravidelne umyvat...
ked u mna prvy krat spal, som ho dva krat nevedomky poslala do kupelke, ked dosiel zo zachodu a neumyl si ruky... a moje 100kilove zlaticko ma skoro zabilo pohladom, az som si pripadala jak DESPOTA...nie som prehnane cistotna ale ved je to uplne normalna vec...

asdfjklô

na rovinu. vazne. proste dnes, ked budete spolu, tak si ho niekde posad a vyklop to. nechod velmi okolo horucej kase. a povedz mu presne to, co si sem napisala.
drzim palce