tumor pravej nadoblicky

Príspevok v téme: tumor pravej nadoblicky
typek-25

ahojte, pri vseobecnej prehliadke mi nahodou zistili tumor na pravej nadoblicke (3x3x4,5cm). zatial mi to skenovali len sonografom, na CT pojdem v najblizsich tyzdnoch. doktor mi povedal ze to nevyzera nejak hrozivo, teda ze to pravdepodobne neni zhubny nador. chcel by som sa spytat niekoho kto v tom ma aky taky prehlad, ze keby sa predsa len potvrdilo ze ide o zhubny nador, tak ci mi po vyoperovani hrozi opatovne vytvorenie sa toho nadoru, pripadne nejake nasledky, alebo nieco podobne... keby to bol nezhubny, tak predpokladam ze po vybrati by malo byt vsetko ok. ci ako to je? vdaka za kazdu odpoved.

AMP

Mozem Vas aj potesit a aj nepotesit, to jest z vlastnej skusenosti, bohuzial. Aka je Vasa diagnoza? Morbus Conn/hyperaldosteronizmus? primarny? Mate diagnostikovany adenom alebo myelolipom? trpite taktiez hypertenziou a hypokalemiou? Ak ano, tak Vam mozem povedat, ze v sept. 1999 som bola operovana, kvoli nadoru v nadoblicke, a cela prava nadoblicka mi bola odoperovana. Bohuzial mi to nevyriesilo zdravotne problemy, a i napriek tomu, ze ma lekari uistovali, ze nieco takeho ani len neni popisane v literature, tak mam od jesene 2009 nador aj na lavej, t.j. uz iba 1 jedinej nadoblicke. S najväcsou pravdepodobnostou sa jedna o myelolipom, t.j. nador co obsahuje zhluknutu krv a tuk, je \"nezhubny\", ale sposobuje mi tazke stavy vysokeho krvneho tlaku, selest, vysoky pulz, zhrubnutie lavej srdcovej komory, tazko ovladatelny diabetes a ine \"drobnosti\". Ked chcete, mozeme byt v kontakte, i ked nezijem na Slovensku. Vela stastia Vam zela Alexandra

RNG

tumory, cysty,myomy.... a odstranovanie tychto telesnych "smetisk" bolo uz casto spomenute enzymatickym cistenim, ci uz priamo branim enzymov, ci stimulaciou vytvarania branim extra jodu.

nnnnn

nestresuj sa,keď ti lekár povedal že je nezhubný tak sa toho drž. Dajú ti ho von a hotovo, nový sa tvoriť nebude. Držím palce