ja asi spacham samovrazdu :(

betulka

Presne tak som za nazor pipiny,boli by ste radsej chore ..???? Al mali nedajboze neviliecitelnu chorobu ako sa vo vasom veku zaoberat krasou,ved z kazdeho "kaciatka " sa vykluje casom labut...
Vazte si prave hodnoty zivota a nie hodnoty okolia...

pipina

baby asi mate privela volneho casu, ked len sedite doma a rozmyslate nad tym ake ste skarede..ja tiez nejasam nad tym, co vidim v zrkadle, ale uz je to raz tak...najdite si konicka, chodte sa prejst, citajte knihy, ucte sa nieco, len nad tym tolko nepremylsajte, pretoze si to urcite len nahovarate a zbytocne sa trapite a znizujete si sebavedomie, hlavy hore,budte rady, ze ste zdrave, to som si ja doteraz napr nevazila

usmev/aloe/

pomooc:kvôli tomu, že si škaredá?Prosím Ťa, neblázni!Nie je všetko len v kráse, ktorú je vidieť na pohľad.Je treba, aby si bola krásna duševne, dobrá, milá, príjemná a čestná.To je málo? Na čo je fyzická krása,keď vnútro človeka je škaredé, zlé,zhnité...?Prečo takto rozmýšľaš? Koľko máš rokov?Moja mama ma učila, že vačšinou krásny človek na pohľad vačšinou sklame.Nemôžeme mať všetko.Nemáš priateľov, kamošky?A okrem toho, teraz keď vieš trošku narábať s líčením ,s kozmetikou,dá sa všeličo pozakrývať.Možno si pre seba škaredá,ale pre niektorých ľudí nie.Skús si to všímať, nielen seba!

betulka

No hope....tak Ty sa musis zamerat sama na seba,musis byt silna pretoze toto pojde takto dalej a v zivote nic nedosiahnes a to len vdaka tomu ze si si ich vsimala?????????Nie zacni sa na seba pozerat ocami samej seba ako by si chcela vyzerat a samozrejme si musis zacat verit..
Odporucim ti jednu dobru knihu a odporucim ju kazdemu kto ma nizke sebavedomie...vola sa ze miluj svoj zivot autorka je Louise L Hayova,pretoze najprv musis zacat verit sama sebe...
A nie okoliu...

no hope

betulka ja sa tvarim ze si ich nevsimam ale oni vedia ze to pocujem a vovnutri ma to velmi boli=( Okrem toho za tie 2 roky som sa velmi zmenila, uzavrela som sa , mam socialnu fobiu a obsedantno-kompulzivnu poruchu. Samozrejme boli aj pripomienky na moju postavu a tak som sa iste obdobie zahravala s anou (anorexiou). Je toho na mna moc a nikto am nechape,nik nevie co prezivam.

betulka

no hope...tak toto nie,viem bude zrejme zbytocne ti tu pisat aby si si ich nevsimala ,no ak sa nechces v zivote citit nenej cenna co potom pojde s tebou cely zivot ak ti niekto al. nieco nepomoze ,tak si ...na bode..ale dole,tak sa nenechaj ovplivnovat jednoducho,mas vlastnu hlavu,ma tiez vies cloveka odpisat tak im ukaz ze je v tebe nieco viac...a nieje to len o vyzore...

palomino

Kazda zena je krasna, v obdobi puberty dievca prechadza hormonalnymi zmenami, tak jasne, ze sa objavi vyrazka, vyhuknute prsia a podobne, poznam tolko dievcat a chlapcov, ktori na strednej neboli idolmi krasy, stretla som ich ako 20 a viac rocnych a wow...neverila som vlastnym ociam. Vydrzte. Mne sa posmievali, ze som chuda. Vypchavala som si podprsenku a podobne..teraz som stihla a ony tucne.

betulka

Vies aj ja mozem byt pekna akokolvek chcem ked som tupa ako kíbel gytu ,uz ma chapes???nie je vsetkjo len o vonkajsej krase...
A co ta po neakej spoluziacke ,zameraj sa na seba ,co je v tebe a ako by si to mohla riesit...