XLtoS

tajnicka

Reagujem na tie hlúpe reči nejakého USIKA vraj. Inteligent zrejme ešte nepočul o prípadoch ked človek nemusí žrať ako on hovorí a predsa má problém s váhou kvôli zlému metabolizmu a pod. Takíto primitívi by radšej nemali písať čomu absolutne nerozumia.A ešte kráska - máš pravdu, sú fakt dobré.Ozaj pre usika to nie sú vlastne tabletkym, len prírodné doplnky.

poliewoocka

Usiko,100% pravda...a mnoho tabletiek je zalozenych na placebo efekte.Vseobecne plati: cim vacsia a farebnejsia tabletka,maximalne obdukovana-tym ucinnejsia.Pchat do seba lieky a morit si telo?To vam ide len o tie kila?Cisla su dolezitejsie ako zdravie?

usiko

kraska, tak ty si chudera.....chudnutie riesit tabletkami? a este ked nezaberu, tek na nich nadavat, ze si neschudla? smiesne...priberanie a chudnutie mas TY vo svojich vlastnych rukach...ked si vedela pribrat, budes vediet aj schudnut....staci nezrat, ale iba jest a AJ TO LEN VTEDY, KED SI HLADNA, NIE VTEDY, KED JE CAS JEST.....a hybat sa....joj, baby, este ste nepochopili, ze keby tabletky fungovali, tak by bolo o polovicu menej obeznych ludi na svete, hlavne v Amerike?...ale ja viem, je jednoduchsie brat tbl. ako prestat zrat ako prasiatko.........chce to sebadisciplinu....drzim palce...

sajfina

a ešte mohla by si prosim napisat,kolko si važila pred chudnutím???Bo ja mám tak 7 kilečkov naviac,čo by som chcela dať dole,tak či to nefunguje len pri vyššej nadváhe...dikes