pomozte mi je to na hrane :(

Príspevok v téme: pomozte mi je to na hrane :(
comamrobit?:(

ahojte chcem aby ste mi poradili stratil som u priatelky s ktorou som vyse roka uplne celu dvoveru lebo sme sa pochytili a ja som s nerozvaznosti jej dal koniec ale hned nato som siel knej lebo som si uvedomil aku som spravil hlupost tak som jej to siel vysvetlit a ranil som ju lebo preste ona mi uz nedvoveruje co mam podla vas robit aby som tu dvoveru ziskal spat prosim o rady nechem ju stratit iste vela zvas uz malo chvilky ked neuvazovali co robia a lutovali to :( ja to lutujem vlmi a chcem byt snou dalej aj sme ale bez dvoveri to nejde dakujem ahojte :(:(:(

lucka

nehnevaj sa na mna gater, ale myslim si ze kupovanie darov nic nevyriesi, ja by som sa citila akobby ma chcel chlap podplatit a dary nie su dolezite...a neviemcomamrobit, mam pocit ze ta tvoja priatelka uz dlhsi cas hladala yamienku royist sa s tebou, pretoze lubit niekoho sa neda prestat len tak zo dna na den, len preto ze si spravil jednu hlupost, opustit ta moze ale nie prestat len tak lubit, ten moj tiez spravil hluposti, ale ineho charakteru, asi dva mesiace odo mna nepocul ze ho lubim, ale stale som ho lubila, len som mu to nedokazala povedat, tak by si sa s nou mal normalne porozpravt, a zvazit si to

katalinka

prepac gater ae napisal si to uplne chlapskzym a necitlivzm sposobom -druhy den ked ta bude cakat sa uz neukazes a ani nezavolas.. Potom si pockaj a ked zavola alebo pride v klude sa porozpravate.. - typicky chlap furt cakate vy ze sa ozvu hoci vy ste ich zranili, aby si vedel ten co nevie co ma robit, toto nesprav - lebo sa ti neozve a ona prave to bude povazovat za prejav toho ze ju nemilujes hoci si jej to den predtym nasluboval, bude si mysliet ze si iba kecal a dalsi den neprisiel - viem ze to nadosmrti trvat nemoze( to ziskavanie dovery) ale musis byt trpezlivy ako ONA musela byt s tebou trpezliva ked si jej nieco spravil... a vraj to ukoncil - ja take slova neberiem na lahku vahu a trestala by som druheho dlhu dobu - ale ja nie som ona. Snaz sa ! nemysli si ze to prejde z dna na den - a ona akoze ODRAZU ti zavola zabudni - !ona chce teraz citit tvoju pritomnost a to ze ju milujes a neopustis ked sa citi tak zle ako sa citi - ked si jej nieco spravil - tak pa a nemas zaco

gater

Zober ju tam kde sa ma najlepsie,kup jej este jeden darcek,hned zajtra. Rozpravajte sa ,zabavaj ju a ved sam uvidis... j

comamrobit?:(

no to mas pravdu napisal si to super fakt to mam tazke dnes som jej kupil kyticu prisiel som knej dal som jej ju a porposil o poslednu sancu ona ma sice objala aj pusu dala ale nakoniec mi povedala ze prepac ale necitila som nic :( to a totalne zlozilo ked sme sa o vsetkom bavili povedala ze skusit mozme ale ze momentalne nemoze povedat ci ma bude este niekedy milovat proste ze skusit sa da ale teraz ma lubit nedokaze :( co vy bnato co mam robit dalej ?? pls potrebujem vas

gater

Da sa urobit jedna alebo druha vec... Bud budes za nou chdit nadalej a prejavovat ci dokazovat ako ju milujes mozno casom si ta ozaj vsimne( a ked sa nahodou ona rozhodla ,ze je koniec a berie to vazne tak sa ti moze stat aj to,ze casom bude vyuzivat tvoju dobrotu a predsa ta nebude lubit..) Mozes urobit aj tu druhu vec a tak budes vediet kde si..Povies jej,ze ju milujes,velmi milujes a na druhy den ked ta bude cakat sa uz neukazes a ani nezavolas.. Potom si pockaj a ked zavola alebo pride v klude sa porozpravate.. A keby sa stalo,ze aj po dlhsej dobe nezavola a ani nepride tak budes vediet ze ta nemiluje. Nezabudni,laska odpusta,laska doveruje,laska sa nenaduva,vo vsetko veri,vo vsetkom vytrvava .. Viem ako ti je ale poviem,ze je lepsie skor ako neskor. Ale nech sa vam to nestane... Prajem Stastne manzelstvo.. S pozdravom j

comamrobit?:(

no to je ten problem ze ja som si chybu priznal ten koniec som jej dal tiez s nervozity a tak ale po 5 minutach som siel knej domov aby to nebrala vazne ze to bol skrat a ze o lutujem vkuse jej teraz davam najavo ze mi nanej zalezi a tak neustale som snou v kontakte ale ona mi jednoducho povedala ze som unej skoncil ako chodime spolu dalej ale ze neie ci to dalej pojde lebo mi uz asi nebude dvoverovat ako je do kelu dokazat ze sa to uz nestane a nech mi veri lebo ak mi ona nebude verit tak ja jej to nedokazem aj keby som sa hociako snazil

gater

Raz som urobil rozhodnutie s nerozvaznosti a v hneve.. Ani som to nechcel urobit ale stalo sa (iba som sa pobral prec,nebol som neverny,ani som ju neudrel hm..) Lutoval som to nasledne sedem rokov.. Aj ked po par dnoch som sa velmi snazil no nic som nevedel vratit vsetko bolo pokazene.. A preto rychlo bez a kup jej velky darcek alebo maly a hodnotny,nepozeraj na cenu .. Velmi ju pros a priznaj si chybu..

Drz sa! S pozdravom j

lucka

ja myslim ze toho casu bude potrebovat dost vela a nie chviu ak skutocne stratila doveru v teba, ja som ju v pritelovi stratila a bolo to dost davno, a este stale si ju neziskal spat...

lucy21

Ahoj, mne sa stalo s priatelom to iste, som ho nechcela ani vidiet ale casom to prehrmelo. Tak jej daj chvilku cas a hlavne na nu netlac.