Neustaly pocit unavy

Príspevok v téme: Neustaly pocit unavy
Jaro Jankovic

Ahoj, poradte mi niekto, citim sa stale unaveny a nevyspaty,aj napriek tomu ze spanku a odpocinku mam dost. Navyse ma stale prehana, som bledy a nepriberam. Aj moje oci su vecne unavene. Bol som uz na desiatkach roznych vysetreni, nic mi nezistili,len poriadne oslabenu imunitu, zrejme z tohto vsetkeho.A navyse mam velmi casto anginu,ktora sa u mna lieci dost dlho.Co sa tyka stravovania je pravidelne,ale vacsinou vsetko ide zomna von.Prosim o radu. Dakujem

walla

Bez hanby chod psychiatrovi, ja som prezil, to co popisujes, a stale som sa trapil, dlhotrvajuce anginy, busenie srdca, netravenie-schudol som az 20Kg, skutocne vsetky oddelenia som pochodil a nikto ma neposlal psychiatrovi, len si ma doktori prihravali ako pig-pongovu lopticku. Jedneho dna som za rozdhodol zaklopat, nadvere Psych..nehovorim, ze sa stal zazrak zo dna na den, ale po roku, navstevy je to citelny rozdiel, moj zivot sa zmenil k lepsiemu a stal sa plnohodnotny.....mozno by pomohol aj nejaky liecitel, ale to som uz tiez vyskusal, nehovorim, ze to nepomaha, ale, ked treba na nejake poruchy nasadit chemiu tak sa tomu nevyhnes....

cukrik

No ono dane symptomy sa vcelku zhoduju aj s cukrovkou, skus si kupit pasiky na ocikanie (na detekciu cukru v moci samozrejme). Inak to moze byt fakt hocico, mozno aj psychickeho povodu.

pagis

ako nechcem nic ale moze to byt aj kornatenie ciev alebo dokonca dlho pretrvavajuci srdcovy infarkt. bol si na vysetreni srdca?

janík

akupunktúra:silný žalúdok,slabá slezina,preto angíny a hnačky-tým aj slabosť......,tým je daný smer liečby-nemal by to byť problém