Herbalife - potrebujem pomoct

bupa8

Ano, mam skusenosti s Herbalifom. Beriem ho uz 6 tyzden a vysledok sa dostavil. Za 4 tyzdne 4kg dole, co si myslim, ze je optimalne chudnutie za mesiac. Ja som tie vyrobky nechcela ani vidiet, pretoze strasne zle boli vsade prezentovane a vnucovane. Bohuzial moj priatel s tymi vyrobkami dakedy davno robil a videl, ze chcem schudnut, ale i videl to, ze nieco so mnou nie je v poriadku. Pribrala som za posledny rok pomaly 12kg a myslim, ze to je dost. Pred tym som mohla jest co som chcela a neprilepilo sa na mna nic. Tak mi nasadil vsetky tie formulky co maju a ja momentalne vidim, ze nie som vecne unavena, nepotrebujem kavu a som plna energie. Dodrziavam to tak ako sa ma. Ale ked je daka oslava alebo nieco podobne tak si dam kokteil aj na obed a vecer si dam normalne jedlo. Dolezity je fakt pitny rezim 0.6 l na 10 kg telesnej vahy. Pijem len cistu vodu a ten ich caj. Obcas grapove dzusy (100%), lebo tie spaluju tuky. Ja som prve 3kg zhodila v prvych 2 tyzdnocha a teraz sa to uz vlecie pomaly. Teraz, ked si myslim, ze som telo ocistila, pretoze beriem aj detox.pripravok tak si myslim, ze to uz pojde. Neverila som im ani ja, ale nieco na tych vyrobkoch bude.

Martin_242

jasterickaaa: Keď Ti váha neklesá, je jasné, že niečo nerobíš dobre, buď teda nemáš stále dobrú stravu, alebo máš málo kvalitného pohybu.
Ak by si aj užila silné lieky na chudnutie, stratená váha sa Ti vráti po vysadení späť, poprípade ešte priberieš následkom zlej stravy.
A treba si uvedomiť, že vekom má ľudské telo väčšie sklony k priberaniu.
Tvoje telo proste na výrobu tepla nepotrebuje uložené tuky, pretože má stále dostatok primárnej "suroviny" a to sacharidov a glykogénu vo svaloch. Tuky začne čerpať až sa vyčerpajú nadbytočné energie v tele.
Dovtedy telo nemá prečo vyrábať teplo z telesného tuku.
Potreba prežiť je pre telo väčšia ako Tvoja sila schudnúť, musíš mu to "vysvetliť" rozumnejšie.
Žiaden Herbalife nepomôže.

adkalc

Aj ja som bola nadsena Herbalifom, aj som schudla, ale musela som si robot kokteily rano a vecer a iba obed som mala nornalny. Statocne som to dodrziavala, ale potom som si uvedomila, ze sa takto nechcem stravovat do konca zivota. Nemohla som si vecer dat pizzu s vinkom, kotlikovy gulas, ziadne vecerne grilovanie, opekanie slaninky,... A zivot je troska aj o pozitkoch (raz za cas). Takze kym som si to uvedomila, z penazenky mi odislo dost penazi. Ja si myslim, ze Herbalife pomoct moze, ale co o rok, o pat rokov? Treba zmenit stravu, pit vela vody a hybat sa. Tak Ti drzim palce, nech sa Ti dari.

adkalc

Tie peniaze, co som dala na Herbalife by som teraz investovala inam. Che to upravit stravu, nezrat a hybat sa. Radsej si za tie peniaze kupuj zeleninu a bud trpezliva. Popripade Ti na konkretny problem moze pomoct RNG s potravinovymi doplnkami. Herbalife- zbytocne vyhodene peniaze. Ked zacnes, to aby si nikdy neprestala...

jasterickaaa

Martin_242: pretoze nech robim co robim, nijako sa mi nedari schudnut tych 5 kil ktore som nabrala...preto som stavila na herbalife...a prosim o radu kto tie produkty pozna...alebo ich uzival...

Martin_242

Ja Ti položím protiotázku: Prečo si myslíš, že Ti nejaký pochybný produkt pomôže schudnúť?
Nemyslíš, že je problém úplne inde a nie v užívaní nejakého prostriedku?