Kvapocky lasky

Príspevok v téme: Kvapocky lasky
ally18

mam 1 otazku: mala som s priatelom sex,pouzili sme kondom ale este predtym na xvilu do mna vosiel.....viem o tom ze sa vylucuje nejake to mnozstvo...moze byt to nejake riziko?ja si myslim ze nie lebo naozaj to vosiel a vysiel a este predtym sa utrel ale aj tak jedni vravia ze sa da iny ze nie....xcem mat istotu na 100% tak mi ryxlo poradte. vored dakuejm

ahacka

KEd som sa o kvapockach rozpravala s partnerom, tak on fakt nevedel, ze co vlastne hovorim... Ze sak kolko rokov si to uz robi sam a nikdy si nevsimol, ze by pred tym nez sa spravi vysli nejake kvapocky...

vanessssa

muška tu sa hovori o kvapočkach lasky a nie o prerušovanej suloži!!je jasne že ak sa chlap vystrieka že mu tam dačo ostane...semeno!!ale kvapočky lasky s tym nemaju nič spoločne

vanessssa

jaj babenky keby z toho žena mala otehotniet tak ja už mam min 300 deti,podotykam že s manželom nemame ani jedno hoci sa velmi snažime....

miccka

hmm ja si myslim ze janaaa ma pravdu...pytala som sa priatela na jeho nazor na to ci kvapocky lasky obsahuju spermie a zacal sa smiat..povedal mi ze keby obsahovali, tak ma uz minimalne 100 surodencov:)) pretoze od kedy sa on narodil, jeho rodicia to takto robia cele roky naostro a neboja sa ziadnych kvapociek :D a este si vraj robia srandu ze ci to stale nevie robit ked musi z ochranou:D...takze tak, treba vediet ako to chodii a jedine fakt mozu kvapky obsahovat spermie ked uz sa predtym urobil a ostali mu tam...

janaaaaa

zyxerka sklapni adcik.....ja si stojim za svojim..v zivote som nevidela zeby niekto z toho otehotnel a jak som uz napsala musel tam mat aj semeno alebo to byt neschopn hlap co nevies sukat!!!!!

zuzka0505

KVAPOCKY LASKY OBSAHUJU SPERMIE!!!TI CO TU TREPU, ZE NIE NASTUDUJTE SI PORIADNE ANATOMIU POPRIPADE AJ PRESNU HISTOLOGIU \"KVAPOCIEK\"

Za obľúbenú a málo spoľahlivú metódu sa u nás stále považuje prerušovaná súlož, pri ktorej muž vytiahne penis z pošvy krátko pred vyvrcholením a ejakuláciou. Keďže sa to musí podariť včas, vyžaduje si to určitú skúsenosť, aby muž dokázal odhadnúť vhodný okamih. Prvé kvapky ejakulátu (semena) však obsahujú väčšinou tie najkvalitnejšie spermie a pri prerušovanej súloži je vysoká pravdepodobnosť ich preniknutia do pošvy s možnosťou počatia. Navyše táto metóda neposkytuje nijakú ochranu pred infekciami a vírusom HIV

Prerušovaná súlož
Je považovaná za istú formu antikoncepcie, hlavne ak nemáte po ruke inú formu ochrany. Aj keď muž naplno zvláda techniku vytiahnutia penisu pred ejakuláciou, aj tzv. kvapôčky lásky obsahujú spermie a k otehotneniu preto dôjsť môže. Metóda zlyháva až vo štvrtine prípadov.