Elektrické holiace strojčeky

Príspevok v téme: Elektrické holiace strojčeky
Pepej

Chcel by som sa Vás spýtať aké používate elektrické holiace strojčeky - planžetové, alebo fézkové, aký by ste si po vašej skúsenosti s ním kúpili teraz, v čom vidíte jeho výhodu, resp. nevýhodu. Už ma prestáva baviť holiť sa klasicky s penou..., tak uvažujem o kúpe elektrického. Nemáte z neho vyrážky, alebo niečo podobné.

radana

Pepej,myslim,ze neobanujes,synovi sme pred rokom kupili nieco podobne a nevie si ho vynachvalit.Ved som ti vtedy pisala aj typ toho strojceka.. :D Odkedy ho pouziva uz nema problem s vyrazkami.Mal velmi citlivu plet a ked sa holil beznym strojcekom s penou,vzdy mal velmi podrazdenu plet.A teraz ma po probleme.Suseda kupila muzovi ten s frezkami,ale potom ho hned vymenila za takyto s planzetami,pretoze jej muz dost silno zarasta a ten s tymi frezkami bol o nicom.

Pepej

Bol som včera v Nay, v Trnave a kúpil som si tam tento strojček : ishop.nay.sk
BRAUN 2838 Cruzer4/Series Z-Z60, uvidíme ako sa časom osvedčí, zatiaľ sa mi pozdáva

Pepej

A aký to mal typ ten od Philips, čo má frézky (kruhové), alebo Braun - s planžetami (cez celú šírku stročeka)

liana

Ja sice nie som muz, ale moj manzel si kupil elektricky holiaci strojcek a to velmi kvalitny, ale po mesiaci sa zasa vratil k ziletkam... Mal z neho podrazdenu pokozku (cerveny najmä krk) a bol oholeny tak hladko, ako so ziletkou - to viem posudit ja, ako jeho zena... tak tolko.