co je podla vs zle?

Príspevok v téme: co je podla vs zle?
ich

Viem ze vzdy sa najde niekto kto je na tom horsie ako ja. Vobec ma to neutesuje.
Viem ze na tom niesom dobre, ale neviem nakolko som na tom zle.
Som bulimicka vracajuca kazdy den.
Cez vikend mavam okolo 5, 6 zachvatov a cez tyzden tak 3. Niekedy sa citim silnejsia a vtedy je to aj jeden. To ale nebyva casto...lepsit sa to nelepsi, ale horsi...
zaujimalo by ma ako casto maju zachvaty ostatne bulimicky, alebo aj ako casto mavali zachvaty exbulimicky.

jaja

chudnut nie je riesenie na vsetko...obdobie nejedenia vzdy vystrieda obdobie prejedania...ten chaln ti naznacil,aby si chudla ci akymal k tomu tvojmu chudnutiu postoj?lebo podla mna si musela mat urcite aj vtedy fayn postavu..

anetka-fakt

to BMI mi vychadzalo, ze je to normalna vaha vzhladom na moju vysku, ale nebola som spokojna so svojou postavou..a v tom obdobi som mala priatela..s perfektnou postavou a nechcela som, aby sa na kupalisku za mna hanbil. Ked sme sa rozisli, zacalo mi byt vsetko jedno a zacala som sa prejedat..vtedy mi aj vynechala menstruacia. Ale to bolo len raz, ked som radikalne zmenila jedalnicek..od vtedy sa mi to uz nestalo

anetka-fakt

Mam 18 rokov a asi pred pol rokom som sa rozhodla, ze schudnem.. to som mala 175cm a 60kg.. uplne som prestala jest sladkosti a takmer som nejedla. Vsugerovala som si, ze nesmiem jest, byt hladna a ani som nebola. No asi pred dvoma mesiacmi sa mi to pomalicky zacalo rucat a zacinala som sa prejedat. Hovorila som si, ze ..zasluzim si ten zakusok, tak dlho som to vydrzala a stale som to pred samou sebou ospravedlnovala.. nejdela som, ked som citila hlad, ale vtedy, ked som necitila prejedenie. Nechcem sa prejedat, ale neviem sa kontrolovat..za dva mesiace som pribrala 8 kg a to urcite nie je koniec. Poradte mi, prosim ak viete, Dakujem

ich

ach jo...mne ta bolest asi nestaci....asi je to slabsie ako cela moja bulimia...Neskutocne ma to frustruje...a mam pocit ze mi to ostane naveky...

pusate

problémy s hrdlom a zubami, ta bolesť pri každom zvracaní bola tak neznesitelná,že to sa nedalo vydržať...to mi pomohlo nevracať tak často.

pusate

ahoj ich,ja som tiež bulimička a anorektička mala som kriticke obdobie ked som mivela záchvaty každý deň tak 1-2krat, ale dostala som sa z toho.teraz ich mám tak 1-2krát do týždňa,ale chcem sa toho zbaviť raz a navždy.dufam že sa to podarí...