Skutočné priateľstvo - muž a žena - existuje niečo také?

machulka006

tak to je super... ja by som toho môjho "strateného" tiež chcela mať 50m od seba...bez tej jeho žiarlivej fúrie

machulka006

tak to je super... ja by som toho môjho "strateného" tiež chcela mať 50m od seba...bez tej jeho žiarlivej fúrie

machulka006

moniqa-to je milé...ja mám tiež kamoša od plienok,ale už teraz sa tak často nestretávame, skôr občasne... :)

moniqa87

no my mame teraz obaja dvadsat rokov a nestalo sa to ani pri dospievani...
takze sa pozname uz od plienok a stale sme najlepsi priateli, nemam najlepsiu kamaratku, ale kamarata

machulka006

DESmodka... my sme si tu na tomto fóre asi súdené :):) to je super...7 rokov...aj ja som mala jedného kamaráta...rok a pol... tiež to boo na ten spôsob ako hovoríš...nič viac, akurát tie dvojzmyselné narážky,ale jeho veľmi žiarlivá baba nás akosi rozdelila a stále sa z toho neviem nejako dostať...frajera mám, už 2 roky, a som si istá že som nikdy k tomu kamarátovi nič necítila,ale chýba mi neskutočne

machulka006

tak to je super...20 rokov...a za tých 20 rokov sa ti ani raz nestalo, že by tam bola nejaká tá iskierka? hlavne keď ste boli mladší

DESmodka

jeeej machulka :)... no ja mam takeho jedneho dobreho kamarata, skutocneho kamarata (cca 7 rokov), nikdy nebolo medzi nami viac ani len pusa, sice padaju aj dvojzmyselne narazky, ale tym to konci... frajer to nevedel na zaciatku pochopit (ziarlil) ale teraz je to uz v pohode, nema s tym ziadny problem, teda aspon sa tak tvari :)