mladý jačmeň a chlorela

domi22

jacmen a chlorelu uzivam uz tri mesiace a je to super vec, schudla som mam ovela lepsiu plet a viacej energie, tak len odporucam.

klara 11

ahoj megi 69 Ďakujem za info ale ako som písala kúpila som si aj chlorelu aj jačmen a všetky tieto info tam sú v príbalových letákov.

Mala som na mysli skôr niečo o tom ako to funguje na ľudí ktorí to už užívajú dlhšie ako ja.

Ale si zlatá dik moc hádam to pomôže niekomu inému

megi 69

Ahoj Klarka,minule som ti pisala o jačmeni,teraz nieco o tej chlorelle.Je to sladkovodná riasa,ktorá obsahuje vela vitamínov,minerálov,aminokyselín,chlorofilu...Pevn á vláknina tejto riasy,pracuje v našom tele ako metla,odstranuje nánosy odpadu z črevného traktu.jedovaté látky vynáša z tela stolicou.Obsahuje látku chlorellín,ktorá je prirodzeným antibiotikom.nenarúša črevnú mikrofloru,ale jej rast podporuje.Podporuje hojenie rán a rast namáhaných tkanín.Riasa je zpracovaná do tabliet,ktoré sa zapíjajú vačším množstvom vody.Pomáha pri ochoreniach prevencia a porucha imunity,prevencia podporuje liečbu nádorových ochorení,prevencia vzniku metastaz,paradentoza,otrava tažkými kovmi,alergie,klbové ochorenia,zlepšuje spánok,myslenie,odstranuje bolesti hlavy,ochorenie srdca a ciev,poruch trávenia,zlepšuje krvný obraz podporuje rast kostí,liečba kožných ochorení.Stoji tiež okolo 2tisic sk.Chcem to vyskusat, v čo najbližšej dobe,najprv ten jačmen.Maj sa zatial Megi

megi 69

Používa ho jedna moja známa.Je to prášok,ktorý sa rozmieša s vodou a vznikne zelený džús.Je plný vitamínov,miner.látok,aminokyselín...Je dobrý aj pre precitlivelých ludí.Jedna čajová lyžička zodpovedá výživ.hodnote 2 brokolic.Dá sa použit ako náhrada jedného hlavného jedla.Urýchluje očistné procesy v tele.Lieči:Kožné problémy,ochorenia srdca,vysoký tlak,krčové žily,poruchy trávenia,depresie,nadváhu,cukrovku,rakovinu,klbové ochorenia,skryté zápaly,peradentozu.Chcem to aj ja vyskúšat,ale stojí to okolo 2tis.sk..