Nemam depresiu a predsa chcem zomriet

Príspevok v téme: Nemam depresiu a predsa chcem zomriet
face of agony

Chcem zomriet. Uz nechcem zit. Teraz za mna nehovori depresia. Praveze mam celkom neutralnu naladu. Ale ked sa na zivot tak pozriem, tak mi pripada velmi zbytocny. Len zabijanie casu. Nic pre mna nie je zaujimave, cenne, bolestive. Dala som si dole okuliare a vidim svet tak ako je. Naco tu mam byt? Mozno mi napisete, ze kazdy tu ma nejake poslanie. Ale mne to je dost jedno. Nechcem tu byt. Vsetko mi je lahostajne. Bezvychodiskovost ani neviem odkial.
----------------
Detailne popísaná choroba "Depresia" www.zdravie.sk
Telefonické linky pomoci - www.zdravie.sk

Petite

Vždy rozmýšlam nad samovraždou,chvílku je ok. ale to býva 3 h. Potom ma to tu už nebaví, je tažké žit ,ked ludia ktorých mate okolo seba,celý čas básnia o tom aký ste doležitý a potom sa otočia chrbtom,viem tento život nemá zmysel a BOH /ak niaky je, neviem '/ja som nikdy nemala cenu ,a ani ju nebudem mat .... tak načo sa trápit ,kto by sa už zaoberal malým nič

Milujem smrt

Ja viem vela ludi ma podobne pocity dnes rano som napriklad mala celkom dobru naladu ale teraz je to uz zasa zle zasa mam pocit umriet sedim a jedine co robim pozeram si samovrazdy po internete. Neviem ked som v spolocnosti kamaratov ide to ale ako nahle sedim coilen chvilocku sama zasa je to o nicom neviem sa dockat kedy prid moj cas......alebo uz prisiel...????

zuzusa

Milujem smrt poznám podobné pocity, tiež som niekedy rozmýšľala nad zmyslom života a tiež som vždy prišla k názoru že smrť je jednoduchšia, ale nie je to tak. Časom bolesť so smrti blízkeho odišla a prišiel nový začiatok, začať nový život a s ním aj chuť žiť naplno. Našla som si veľa vecí ktoré milujem, našla som svoj zmysel života a mám ho docela rada aj keď niekedy nie je taký aký by som ho chcela.

Milujem smrt

Ahojte všetci,
Nikdy som takto nerozmyslala nad smrtou ale jedneho dna sa zabil moj kamarat, velmi ma to vzalo je od toho uz pol roka ale niejako to nerechadza, od tej doby som strasne zacala rozmyslat nad smrtou neviem preco len viem ze ma to neuveritelne taha zomriet ze to chcem chcem sa zabit ale co moja rodina, co moj priatel ktoreho mam uz dva roky nechcem im ublizit su jediny dvovod preco to tu trpim. Pri kazdej prilezitosti, kazdy vecer rozmyslam nad smrtou ake by bolo keby som umrela co by tam bolo bola by som s mojim kamaratom..??? kazdy den si dam taketo otazky. Niekedy je to v pohode aj dva tri dni ale potom namna zasa pride tento pocit a je mi zle mam strasnu chut umriet pomozte mi prosim lebo neviem ci to este takto vladnem trpim uz pol roka a sama nechapm ako to dokazem......

WSJGJFGFHGF

ahojte vsetci,chcela by som si zalozit svoju novu stranku z nazvom MILUJ SVOJ ZIVOT ale nemozem ,mam nato svoje dovodi,skacem s jednej temy do druhej,a chcem pomoct,ked citam napriklad o samovrazdach alebo depresiach....ty ktory ma pochopia o com pisem ,ty mi daju za pravdu a dakuju mi,su aj taky ktory maju svoju pravdu,ktoru im neberiem a dalej sa trapia a pisu o svojich problemov,chcem tymto len povedat ze kazdy jeden z nas sme JEDINECNY,nikto a nic na svete za nas nerozhoduje,sami si vytvarame problemi a potom ich prenasame na druhych.Je jedna pravdiva veta ktora hovori :Zivot je velmi jednoduchy,to co davame ,dostavame spat.