NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO

Príspevok v téme: NAJLEPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO
damian

- Ľudské telo pozostáva z asi 75% vody (H2O) a pre svoje správne fungovanie potrebuje 2 až 2 a pol litra (dospelé osoby) čistej, neminerálnej, nebublinkovej vody denne
- Koľko čistej vody vypijete denne vy???

- Smäd je znakom už pokročilého a vážneho dehydrovania organizmu!

- Všetky iné nápoje mimo vody sú diuretiká (močopudné), ktoré dehydrujú telo

- Zvieretám dávame čistú VODU

- Kvetom a ostatným rastlinám dávame čistú VODU

- Seba (že vraj Homo sapiens) nalievame dehydrujúcimi kávami a čajmi, pliesňotvornými mliekami, alkoholom, kyselinami, konzervátmi, bielym cukrom a jedovatámi sladidlami nadopovanými nápojmi, počnúc Coca-Colou, (ne)končiac konzervovanými džúsmi

- Potom nariekame, lebo trpíme rôznymi bolesťami, žalúdočno-črevnými ťažkosťami, artridami, depresiami (a inými psychickými poruchami a tzv. stareckými chorobami), migrénami, alergiami, astmou, kožnými problémami, zničenou imunitou, zápchami, zvýšeným cholesterolom, krvným tlakom (a inými srdcovo-cievnými ochoreniami), mŕtvicami (porážkami, ak chcete), cukrovkami, poruchami správania (hlavne u detí, napr. ADHD), obezitou, hlúpo nazývanými ‘autoimúnnymi‘ ochoreniami, hormonálnymi poruchami, osteoporózou, poruchami zraku, žlčníkovými a obličkovými kameňmi a ochoreniami, plesňami (ktoré spôsobujú a podporujú mnohé iné ochorenia) v neposlednom rade rakovinami atď.

- Chronicky dehydrovanému organizmu môže trvať aj 3 mesiace, pokiaľ sa znova zavodní (samozrejme za predpokladu, že budete piť adekvátne množstvo vody), keďže vaše rokmi dehydrované bunky nie sú schopné prijímať a udržať vodu a potrebuju čas na OPRAVU.

- Váš múdry a farmaceuticky študovaný lekár sa vám pravdepodobne vysmeje, keď mu o týchto veciach poviete.

- Avšak, nesnažte sa mi nahovoriť, že po čase (alebo i veľmi rýchlo) adekvátneho prijmu vody nepocítite na sebe zmenu! (Odkedy sme ja a moja polovička začali piť vodičku, ja nemám bolesti chrba a hlavy, vidím lepšie, ziedkavo máme nádchy, moja polovička nemala už vyše roka migrény a problémy s močením a napriek tomu, že 8 rokov nemohla raňajkovať, teraz pekne papká.)

- Bežte a hneď si dajte dva poháre vody!!! Na zdravie!!!

zdroj: BADATEL.SK

touareg

RNG,chcem sa ťa opýtať za mojho otca.Bol na odbere krvi a roznych vyšetreniach.Výsledky mal dosť zlé.Pečeň má obrastenu tukom, vysoký cholesterol, tlak tiež.Má ak akesi palenie v prieduškách, alebo v tej oblasti kde je hrudný koš, najma keď leží v kľude.Bol aj na gastro vyšetrení.Berie Betain Hcl, lecitin a iné doplnky, ale žiadna uľava neprichádza.
Ale asi to bude tým, že pravidelne-tak 3-4 krat do týždňa si vypije, hoci aj pivo, ale často aj tvrdý alkohol.Darmo mu dohovaram, že nech sa potom nečuduje, že zdrav. stav sa nezlepšuje, že potom zbytočne uživa rozne lieky, doplnky.Ale nedá si povedať.
Povedz mi, prosím, má pitie alkoholu za nasledok to zarastenie obličiek tukom a všetky tie jeho problémy?
Ďakujem

[zruseny12]

Dakujem RNG,ale na tu stranku sa nemozem dostat,ja nemam kamene,len mi slabsie pracuje jedna oblicka-prava-je oslabena...

[zruseny12]

agina,viem najhnusnejsie veci najviac pomahaju,mne raz bolo tak zle na zaludku, tak mi druh kupil caj z Puskvorca,pila som ho zo stipcom na nose a nasilu:0))))......ale pomohol...takze ak pomaha tak ho kupim a budem pit i keby neviem ,co sa dialo....

RNG

Chanca piedra nie je len ludovy liek, ale predpisuje sa v celej Juznej Amerike lekarmi na cistenie ladvin a ine.
Pozri na
www.rain-tree.com.
Inac tema na cistenie ladvin uz bezala

www.zdravie.sk

agina

mariaa moj svokor ma celozivotne problemy s oblickami a celkovo s mocovym ustrojenstvom a co mu dobre zabera, je caj z Vrbovky.Inak je strasne hnusny na pohlad aj chutovo.Ale liecivy.

ele

O tej prevarenej zmrazenej vode už tu niekto písal.Áno,pitie ľadovej vody je pre telo šok. Než sa voda v tele zohreje, sliznice žalúdka,čriev,pažeráku,dostanú riadne zabrať. Preto treba piť vlažné nápoje.