ako sa zbavit prenasledovania od byvalej????

Príspevok v téme: ako sa zbavit prenasledovania od byvalej????
inkous

Ahojte, chcem sa vas spytat, ze ako by ste reagovali, kebyze mate byvalu priatelku, s ktorou ste sa rozisli pred par mesiacmi a ked ste sa s nou rozisli tak by prisla s tym ze je tehotna, nijak vam to vsak nedokazala (teda neukazala tehotensku knizku ani potvrdenie od lekara) potom povedala, ze bola na potrate a zacala si pytat peniaze.. neustale vyvolava z roznych cisiel(50 hovorov denne), chodi zvonit domov, pri nahodnom stretnuti robi sceny, pise maily a az prenasleduje po chodniku..co robit?

nashira

Tak potom nic nevyriesis ked sa nechces do toho opriet.No Radana u nas mestskí pomohli.Tak ti prajem vela trpezlivosti a vydrz.

inkous

a vlastne s tou policiou som to uz skusal, ked ma otravovala, to potom odisla, ale na druhy den jej to nebranilo otravovat znovu, to sa jej mam do nekonecna vyhrazat policiou?

inkous

ved to.. boj s veternymi mlynmi.. nemam poriadne na nic cas a este k tomu sa budem musiet vlacit po takychto instituciach, nahravat nejake jej zvasty, ale ved ja ani jej nezdviham a ak nahodou vola z nejakeho dalsieho neznameho cisla, tak po tom ako pocujem, ze je to ona tak zlozim.. a co mi to prinesie?

radana

Ved to ked jej da peniaze,ako keby ju posunul zase v tomto sialenstve dopredu.Da sa to nahlasit na policii,ako obmedzovanie osobnej slobody a neustale slovne napadanie.Len neviem,ci to nebude boj s veternymi mlynmi..