Partner ma prestal priťahovať

Príspevok v téme: Partner ma prestal priťahovať
teaa

Ahojte, mám obrovský problém... Žijeme s partnerom spolu dva roky, zo začiatku sme sa hrozne priťahovali, vrhali sme sa na seba. Potom sme mali dosť dlhé obdobie bez sexu (nechcem rozoberať dôvody, súvisí s partnerovým zdravím),tak ja som čakala, kým sa všetko vyrieši v jeho hlave a začneme sa opäť bozkávať, hladkať, milovať. LENŽE... medzitým som sa zaľúbila do muža, ktorý je neskutočne nežný, neskutočne ma priťahuje, sústavne myslím na milovanie s ním, na jeho dotyky. Nemilovali sme sa spolu, lebo sa to snažíme držať v hraniciach, ale neviem... A môj partner sa zrazu prebral k životu a dranká do mňa... LENŽE prestal ma priťahovať... ja som z toho na nervy... tak strašne dlho mi chýbali dotyky a bozky, že som si na to našla niekoho iného, ale viem, že chcem žiť len a len s týmto partnerom, ktorého mám. No ale priťahuje ma ten druhý. Keď ma môj priateľ bozkáva, je mi to nielen divné, ale aj nepríjemné... dotýka sa ma a ja nie som vôôôôbec vzrušená, vždy to nejako skončím, aby nedošlo ku sexu, lebo mi to je celé hrozne nepríjemné. Ale ja ho milujem a chcem s ním žiť... Mám 28 rokov, aby bolo jasné, že nie som násťročná. Nechápem, čo sa deje... som z toho na nervy... Skúste niečo poradiť, či ste niečo také zažili, len ma prosím nesúďte, kým ste nazažili to, čo ja

rodrigez

Mas pravdu, je to brutal na psychiku:) toto si plne uvedomujem, prave preto sa ju snazim dostat z hlavy. Ak by som sa na to rovno vykaslal, je to ovela horsie. Akonahle sa mi podari, aby mi bola lahostajna, tak to bude OK. V kazdom pripade, ako radis, snazim sa na to nemysliet, lebo to je vec, ktora mi dokaze dokonale pokazit naladu. Ono nie vzdy som v strese, len ked je s tou svojou partickou niekde...

teaa

Rodriguez byť s niekým komu neveríš, že hrozný nápor na psychiku... len daj pozor aby si tu ty nezakladal tému o pár týždňov, že máš divné telesné prejavy a nevieš, čo to je (a bude to stres:)). Ale tak ak je to takto, tak skús neriešiť, nerozmýšľaj, či ťa podvádza alebo čo tam bude robiť. Proste si sa rozhodl byť s ňou, tak si to uži. Ja verím, že ľudia sa menia

rodrigez

Barbinka mam blizsie k 30tke ako k 20tke... nie je to moja prva, tiez mam toho dost preskakaneho. Prave to je ten problem ze sa obavam ze jej nikdy nebudem plne doverovat. Mozno casom, ale teraz urcite nie.
Tea ja viem ze narazim a to je na tom to najhorsie velmi dobre si uvedomujem ze pride velmi tvrdy dopad, ale nedokazem sa tomu bratnit. Dufam ze sa nic zle nestane a ja budem ten, s ktorym ostane. Rozumieme si az moc dobre na to, aby som dufal ze to tak bude. Ono ja to z jednej casti beriem ako vyzvu, ze ja budem ten, kto ju skroti. Ale zasa to tak nemusi byt a vtedy padnem tvrdo na zem.
Rozum radi vykasli sa na to, ale nedokazem to spravit. Ona je tiez zalubena, viem ze by na nepodviedla len tak, nevyhladava nic nove. Ale ked je niekde s kamaratkami, trocha alkoholu a ked sa nieco pritrafi neverim ze povie nie. To je to co ma stve. Neviem ci dokaze v prude zabavy a euforie povedat nie. Hlavne ked ide na 4 dni s kamoskou do Portugalska:))

teaa

Rodriguez: hm, poznám tieto typy báb.. čo povedať, láska je láska, bu´D je to tak aj z jej strany, alebo škaredo narazíš...

teaa

Miro ja už som sa rozhodla a vyriešila to... a nejakým zázrakom ma môj priateľ opäť začal priťahovať. A ten druhý je úžasný, prijal to a pochopil..

schelllly

Neopúšťaj niekoho, koho miluješ, kôli niekomu, kto sa ti páči. Lebo ten, kto sa ti páči, opústí teba kôli nikomu, koho miluje. Nič viac, nič menej....

miro.83

Ak sa rozhodnes pre druheho tak malokedy je moznost sa vratit k prvemu. Treba to zvazit ci to stoji za to, okrem toho sa casom vasen a vsetko co prezivas strati.

barbinka

rodrigez: ja by som jej tiež nevedela asi dôverovať, kebyže o nej toto viem. a myslíš, že niekedy jej začneš dôverovať na 100%? podľa mňa nie. myslíš, že ten vzťah je perspektívny do budúcna? koľko máš rokov? a ona?
ja uznávam také isté hodnoty ako ty a som tiež zásadne proti nevere. normálne mi je zle z takých ľudí.

rodrigez

Drogy nie, viem ako sa spravala k svojim byvalim, snad neexistoval jeden, ktoreho nepodvadzala. Toho posledneho s jeho kamaratom. Jej najblizsie kamaratky beru neveru ako uplne v pohode vec. Proste jej nedokazem v tomto doverovat. Nedokazem jej verit, ze ked je niekde sama ze nespravi nejaku hovadinu. Ja som typ coloveka, ktory neveru nenavidi, nerobim to, ani ju neodpustam. Jednoducho ziadna istota, nic... Je nam spolu dobre, lubime sa, ale ja nemam pocit ze si mozem byt isty... Najvacsi problem je ze som sa zamiloval a to sa mi stalo 1 krat v zivote. Tiez nie som ziadny svatec, ale mam charakter a urcite zasady. Uznavam hodnoty ako rodina, dovera, ucta k ludom... nie peniaze, majetok, arogantne spravanie a podobne... v tom je problem...

teaa

rodrigez a v čom je taká divoká? hovoríme o drogách alebo niečo podobné? (teda nemusíš hovoriť, ale keď už sa tak pekne bavíme :))