Tangá - môžu byť pohodlné ?

Príspevok v téme: Tangá - môžu byť pohodlné ?
...brano...

Dnes som vyskúšal partnerkine tango nohavičky, no moja prvá otázka bola ako to môžte nosiť ? Na čo ich nosíte aj pod rifle kde ich podstate nie je vidno a sú zbytočne nepohodlné ? Že vrak kvalitné sú pohodlné no neviem, či sa to dá nazvať ako pohodlnosť na celý deň... Ale v horúcom lete super vec asi .... :) Inak sú pekné na peknom zadočku :)

getusa

Podla mna velmi pekne aj kvalitne tangace ma HM a nie su vobec drahe, cca 200,- alebo potom Bepon,cca 350,- ale nie su az take kvalitne, sice je to 100% bavlna ale rychlo sa speru. A este krasne kusky mam zo Zarry, z Benetonu a od Calvin Clein.

suns

kocky ked uz - taka otazka - kde kupujete nohavicky, i tanga .. take "kvalitne", zdravotne spôsobilé a za kolko? diik

sunday

Ja som tiez kedysi nosila tangace dost casto. Po urcitych zdravotnych problemoch som si od tangacov odvykla. V zime ich vobec nenosim a v lete mozno raz do mesiaca. Tiez som pocula o tom, ze mozu sposobovat zapaly a prenasat bakterie od konecnika do vaginy, pretoze sa pri pohybe posuvaju. Dost sa toho drzim.
Niektore baby ma uz aj vysmiali, ked som povedala, ze sa tangace posuvaju.

getusa

Ale samozrejme sa mi pacia aj take "polotanga", take co sa nevsunu do zadku, ale ani neprekryvaju cely zadok, iba polku, tak tie su sexy :-) Len malokde take pekne zohnat.

getusa

maria ja si uvedomujem toto riziko a snazim sa ho eliminovat. Tanga nosim uz 9 rokov tak dufajme ze sa mi dari.. :-) Ja som sa do nich jednoducho zalubila:-)

[zruseny12]

getusa,mozno, ze si jedna z miliona,ktora nema tento problem z tangacov a mozno este len pride...ale samozrejme ti to neprajem...

kostlivec

cche! ze bombardaky!? :) nahodou, ak su take pekne bedrove, farebne a neviemake, tak klasicke su casto ovela krajsie si myslim...