Zaseknuty nerv

Príspevok v téme: Zaseknuty nerv
auu

Vcera vecer mi seklo v krku a asi mi pristiplo nerv a teraz ma prava strana krku strasne boli a hlavou mozem ledva pohnut kazdy pohyb boli...chystam sa s tym k doktorke ale neviete nejake rady ako sa toho co najrychlejsie zbavit alebo co mi s tym u lekara urobia ? alebo popripade kde ma poslu ku akemu odbornemu lekarovi od obvodnej ?

auu

Okik napisem dufam ze to uz nebude tak boliet :( ale asi s tym zajdem najprv k obvodnej a ona ma asi posle k neurologovi neviem...kamaratke robili aj nejaky rengen a pod a dokonca si ju chceli nechat v nemocnici na pozorovanie...tak ja len dufam ze to rychlo prejde...potom napisem ako to dopadlo tak zatial ti dakujeem ahoj :)

fidka

no po obstreku by to malo prejsť celkom rýchlo, je to individuálne...mne napríklad ani obstrek nepomohol..ale iní si to chvália..takže to je ťažko takto individuálne radiť...zájdi za tym lekárom..možno ti pomôže len odblokovaním a bude to bez obstreku...inak držím prsty u lekára aj v škole...pa, a napíš ako si dopadla

auu

Ja mam z injekcii az panicky strach :D neze by som sa bala bolesti hmm ale tych ihiel :D a nevies za kolko dni to asi prejde ??? lebo by som chcela ist do skoly kedze je klasifikacia a ja si musim este opravovat znamky :(

fidka

obstreky sa dávajú pri zablokovaní nejakého nervu a podobne...je to trochu bolestivé, ale dá sa to vydržať...robí sa to pomocou dvoch ihiel...a väčšinou sa pichá Mezocain...nebojvydržíš..hlavne nech ti to pomôže

fidka

ahoj..tak určite k neurológovi...ten ti dá určite obstrek...ten je trochu bolestivý..a inak iné rady ani moc na to niesú..jedine k nejakému odborníkovy a ten ti napraví krčnú chrbticu..ale lepšie zájsť k neurológovi..držím pršteky a pekný dník