MUZI CO VY VLASTNE ZIADATE OD ZENY VO VZTAHU ?

frontman

fraisee, ty ako zena musis byt proti muzom, inak ta barbinka nechape.

muz nesmie o zene povedat nic, co sa zene nepaci. iba zena moze muzovi nadavat lubovolnym sposobom.
tomu sa hovori rovnopravnost, ak nahodou nevies :)
zeny proste nemaju negativne vlastnosti.

barbinka

fraisee: ty o čom točíš prosím ťa? máš potrebu si vymýšľať? ja som tu školu NEŠTUDOVALA!!! chápeme sa? a nie som perfektná, tak kľud moja.

fraisee

nezastavam sa zien len preto, ze som zena. nie som zastanca ziadnych slepicincov, vsimla som si ze si myslis, ze zrejme nad teba nik nie je kedze si informaticka (btw takym najviac vyhrava) a studujes najtazsiu skolu pod slnkom, ze si pojedla vsetku mudrost sveta. a frontmena som si v prispevkoch nevsimla vobec, neregistrujem kazdeho, bohuzial, nie som tak perfektna ako ty.

barbinka

janka, ja nechápem ako sa môže fraisee ešte zastávať tých dvoch. bože môj, však je to žena. ale zrejme si prečíta každú desiatu tému. no čo už no.

barbinka

fraisee: ak si si nevšimla, tak kamos, či frontman napáda ženy v každom príspevku, čo sa týka vzťahov, ale fajn, zastávaj sa ich. nič si zrejme nepochopila. to že si tu z ľudí robia dobrý deň je zrejme jedno a že tu tie baby urážajú. zaujímavé, že ich sa nezastaneš.