chcem len vas nazor.Dakujem

Príspevok v téme: chcem len vas nazor.Dakujem
misso

Mam prvy vztah.Pre moje dievca je to tiez prvy vztah.Spoznali sme sa cez net.Mame obaja teraz uz 16.Chodime spolu uz 10 mesiacou.Nas vztah vyzeral asi takto:
Asi prvy mesiac to boli len bozk na lico na uvitanie a na rozlucku.Prechadzanie sa v parku drzanie za ruku.Bavili sme sa len tak srandovne.Po mesiaci som jej dal bozk na usta.Ale len taky ze sa nam dotkli pery a hned sme sa od seba oddialili.To bolo tiez len tak na uvitanie a na rozlucku.Pocas stretnutia sme sa len zrieda pobozkali.Asi po 5 mesiacoch to bolo take ze sme sa uz aj okolo pasa drzali a tych bozkov bolo ovela viac ale len take ze sme sa dotli perami a to bolo vsetko.Od asi 7 mesiacu som si ja zacal dovolovat trosku viac chytil som ju za zadok,za stehna,obimali sme sa a podobne.Mali sme uz aj francuzak teda po 8 mesiacoch chodenia asi tak mozno 20 sekundovi a teda pre oboch prvy.Teraz je to tak ze sa pobozkame hocikedy a take dlksie bozkavanie bolo mozno 3-4 krat.Je to normalne pre 10 mesacny vztah? Je nam spolu dobre a mame sa zatial o com rozpravat.Vyvija sa to dobre ten vztah?Lebo ostatne pari co vydavam sa bozkavaju a vselico mozne len mi to az tak nepraktizujeme.A aj tu na tomto fore som citzal ze spolu chodia 3 mesiace a chceju sex.My sme spolu 10 mesiacou a teda nic nebolo.Je to dobre? Vydrzi ten vztah a teda nemam si vsimat ostatnych?Niekedy by som chcel mozno aj trosku viac ale nechcem nic pokazit lebo to dievca mam naozaj rad.Co na to poviete vy?

misso

Takze myslite ze je to takto dobre?ze nas vztah je teda zalozeny na nasich vlastnostiach a na proste na tom JA co je vo vnutri? My sa stretavame tak 3-4 krat do tyzdna ale aj velmi vela si piseme na pokeci a aj SMS posielame.A este sa chcem spytat teda ze ked mam pocuvat svoje srdce myslite to tak ze ked nieco citim a naozaj velmi intenzivne mam to spravit? nemyslim teda sex to nie, skor myslim take drobnosti ako pohladenie a podobne.Dakujem za nazory

dd

pridavam sa k jajke..chodte si svojim tempom a ostatnych si nevsimajte..dokonca by som povedala, ze vela dnesnych mladych by si z vas malo brat priklad!

aduliena

Misso, nikam sa netreba ponáhľať, všetko má svoj čas. Váš vzťah je pekný, postupne sa spoznávate. Ste mladí, pre oboch z vás je to prvá láska. Ty si nevšímaj ostatných, ako to robia iní vo vzťahoch. Ty si ty a si jedinečný, tak sa riaď podľa seba. Počúvaj svoje srdce, ale samozrejme aj rozum.
Keď príde ten správny čas, iste sa to vo vašom vzťahu posunie ďalej.
Veľa šťastia!

jajka

je to vas prvy vztah, nerobte nic nasilu len preto ze vidite ze ini to robia inac. Kazdy je predsa iny. Aj kazdy vztah je iny. Dôlezite je len to ci to vyhovuje vam dvom.