sex po prvy krat

Príspevok v téme: sex po prvy krat
katrin7777

Svojho priatela milujem a viem,ze aj on mna.Este sme spolu nemali sex,ale kazdu chvilu to pride. Vzdy ked sa ma dotyka, tak ma to vzrusi a tam dole som uplne vlhka a ked sa ma tam chce dotknut zlaknem sa toho a odtiahnem sa.Stale mam pocit,ze to bude trapne,ked zisti,ze som taka vzrusena a navyse mam vacsie pysky a pritom som panna a z toho mam ovela horsi pocit.Viem,ze by ma neprestal mat rad,ale chcem sa mu pacit cela:(

cibi

ja som takisto mala presne z toho strach,ale nakoniec to dobre dopadlo,lebo som mu doverovala a okrem toho ked si vlhka si na to pripravena..

monca22

Moj priatel je hotovy, ked ma chyti tam dole a som vlhka...a myslim si, ze to je kazdy chlapec...a aj on bude vlhky...takze ste na jednej vlne..:)

kolomana

niekto ma vacsi nos, niekto ma dlhsie prsty a niekto zase hruby hlas. je to prirodzene. Aj muzi nemaju vsetci pipika rovnako dlheho. preto su aj pysky individualne u kazdej zeny.
neboj sa, ved je to prirodzene. a tapne to urcite nebude.

lucka

neboj sa toho, ale ak este nie si pripravena tak este nejaku t chvilku radsej pockaj nez by si mala nasilu..a hlavne sa netrap o to ze si vlhka ani o pysky to je nic chalanovi sa to paci neboj :)

bubina

bud rada ze si vlhka,keby si nebola to by bolo horsie. no a pre tie pysky sa vôbec netrap,ja ich mam tiez vacsie a priatelovi sa to paci.