poradite ??? dieta pocas menzesu

Príspevok v téme: poradite ??? dieta pocas menzesu
noonaa

ahojte:) nie som z tych,co cely zivot drzia dietu...a zbieraju vsetky clanky z casopisov...skor zijem zdravo...kym nepride menzes,to som rozjedena ako tehotna,a potom sa citim nafuknuto,zle,pribrate...tento tyzden to ocakavm znova.Chcela by som vas teda poprosit o radu,aku mini ocistnu dietu si dat,aby som mozno zhodila kilo,ale hlavne,aby som sa pocas menzesu necitila ako balonik...a po nom este horsie...co jest,pit...mozu sa vobec drzat nejaky diety pocas menzesu?vedel by mi niekto naordinovat papaci plan na tento tyzden ?? dakujem zenusky :)

sarina

no ja mam s menzesom problem aj iny ako len nafuknute brucho(silne bolesti,prehananie a zvracanie) a tiez som poriadne rozjedena ale uz som prisla na to co mi pomaha,vzdy ked mam prvy den menzesu tak si dam den iba na zelenom alebo zihlavovom caji tie posobia mocopudne tak odplavia z tela vsetky prebytocne tekutiny a potom na druhy a treti den papam zeleninku alebo ovocie a po menzese sa stravujem zase normalne

noonaa

no nemam az taku potrebu,len uz mam roztiahnuty zaludok z dni pred menzesom a velke brucho naliate vodou :)))
a zacinam mat pocit,ze som zavisla od sladkosti....

kika123

ja by som rada poradila ale neviem sama odpoved:) tak tiez si na nu pockam s tebou:)
ale sranda je ze ked uz clovek dostane menzes tak uz nema potrebu vobec jest:)))

noonaa

haloooo, ved ja nie som ani anorekticka,ani bulimicka,ani nechcem vyzerat ako vesiak...len sa chcme dobre citit pocas menzesu a zhodit kilecko dole...tak mi nikto neporadi ?:(