PREREZANE MATERSKE ZNAMIENKO

Príspevok v téme: PREREZANE MATERSKE ZNAMIENKO
clapec

Dnes sa nechtiac stalo,ze som si prerezal materske znamienko ktore mam na ramene. Ma priemer 0,7 mm a teraz je rozpolene na polovicu. Chcel by som prosim Vas vediet co sa moze stat,pripadne co mam robit aby bolo vsetko dobre. Na meterske znamienko som pouzil naplast lebo trochu krvacalo ( asi taka vecsia kvapka). Prosim o radu skuseneho a seriozneho cloveka. Za odpovede dakujem.

Januša

Ahojte

Mne sa stali 2. úrazy :-(. NO jeden bol, že som vrazila rukou dvierok a odrala som si kožu a ale aj tam kde je znamienko a ten druhý úraz bol, že som pradla s postele a tiež sa mi odrelo. Pôjdem k dermatologíčke ale bojim sa čo mi povie, keď ma vyšetrí. Bojím sa aby to nebolo zlé. A mám z toho úzkosť. Ale najlepšie bude keď tam v pondelok pôjdem objednať a pridem tam v útorok. Ale bojim sa a to veľmi. A keď sa mi to stalo, tak mi to ani nekrvácalo ale ani sa nezmenil tvar. Ak aj vy ste zažili tiež to podobné môjmu a išli ste s tým k lekárovi tak čo vám po vyšetrení povedal????

ethel

no to si ma potešil:-) Som na teba hrdá! Po dvoch dňoch si to môžeš prelepiť sterilnou náplasťou-kúpiš v lekárni.Pýtaj si takú bielu čo lepí dookola,neviem ako sa to presne volá,ale oni budú vedieť.A môžeš si to preliepať.

clapec

Caute Tak som bol vyrezat to znamienko hned na druhy den. Chodil som po doktoroch sedem hodin. Kozna povedala,ze kazde poskodene znamienko musi prec... Poslala ma na plasticku chirurgiu. Lekarka povedala,ze si to teraz nesmiem namahat,nesmiem sa ani potit a ani zamazat. Tak teraz musim byt na dalsej marodke... O tyzden mam ist na kontrolu. Z namienko poslali na vysetrenie. Vysledok budem vediet aj ja. Teraz ma rameno este stale trochu stipe alebo co... Hned v ten vecer som sa pozabudol a ked som syna chcel lepsie ulozit na postel tak som ho zodvihol a nieco v rane prasklo. Ked to rezali vobec som to necitil. Lekarka aj sestricka bola celkom prijemna. Ked pojdem na kontrolu opät sa dobre porozpravame. Ja Vam este napisem :)

ethel

clapec....pozri sa na to z tej strany-ak si to nedáš vybrať môže byť zle,ak to vyberú a ver tomu,že oni vedia kolko majú vybrať,tak sa nemusí nič stať.Okrem toho,znamienko sa posiela na histolog.vyšetrenie.
Prajem ti dobrú noc a napíš!Budem držať palce!!!