asi ho to uz nebavi

Príspevok v téme: asi ho to uz nebavi
ewikuuu

mam priatela s ktorym som sicenie az tak dlho ale uz bol parkrat aj sex..len mam jeden strasny problem a to so zarastanim chlpkov.a ked on prave vtedy chce..a ja poviem ze nie..a on prco? jednoducho sa vyhovorim neda sa tonejako odstranit? je to hrozne neprijemne obmedzuje ma to..dost...robia sa mi z toho drobne vyrazky a preto s nimnemozem ani pri dennom svetle lebo je to vidno..poradte mi co s tym ci sa to da nejako odstranit aj operaciou alebo laserom a ze kde na slovensku to maju a tak prosiim...lebo mam pocit ze ho to uz nebavi pocuvat same vyhovorky.a mna tiez nebavi vyhovarat sa ked mam chut

888nicole888

mne na to najviac pomaha aloe vera sprej-je ho dostat v lekarni,taky maly,v zelenej flasticke (tusim od firmy lady racing)..vecer po oholeni si dam gatky a na ne si ho nastriekam a potom som uuplne hladka bez "vyraziek" :)

ewikuuu

anoo ked ja som strasna hamblivka.a sebavedomie mi chyba.. uf.hygiena to je samozrejme..a ake mydlo??? pouzivasm iba na intimnu hygienu..alebo nejaka pena na holenie neexistuje na tie miesta?

moniqa87

ak ta ma rad, tak mu to nebude vadit a tie chlpky obcas zarastaju snad kazdej, hlavne ked to chces obmedzit nehol sa proti smeru rastu chlpkov, skus to po smere rastu, potom by si mala mat tych vyrazok menej a hlavne hygiena kazdodenna

ajajajajajajajaj

ja mam presne ten isty problem.ale uplne.ale dakedy si poviem ze nevadi a nevyhovaram sa...ked som uz fakt nadrzana:D ale tiez je blbe holit sa kazdy dden lebo to boli,,,,

beata

ahoj, vyrazticky nebudes mat ak sa budes pocas holenie dostatocne dezinfikovat. je pouzivat klasicke mydlo. tym ze vysusi, tak aj vyrazky sa vysusia a nebudu kysnut ci ako sa to povie. ja pouzijem mydlo, oholim, a ked je vsetko hladke, este raz si nanesiem mydlo. a ked ti zarastaju, tak im nedovol narast do takej dlzky, hol si to kazdy den, ked uz nic nepomoze. drzim palce

juva

Neviem síce čo presne myslíš,ale podľa mňa tvojmu priateľovi určite nevadí,že ti zarastajú chĺpky..To len my baby sme také detailistky..Ja som tiež vždy chcela byť hladká,ale holiť sa kvôli tomu každý deň-tak to nie.A aj priateľ povedal,že jemu to nevadí keď nie som úplne hladká..