Ako proti horucke 38 - 38 ked lieky nezaberaj?

majuska2331

ved chod doktorke lebo mozes aj umriet ak ti este stupne,nic ti nebude robit.vysetri ta a da ti lieky ktore zaberu urcite... m

maja kohajdová mana 356-.dlhá......

RNG

horucka je len prejavom ze telo je napadnute a zvysilo spalovanie na obranu a ochranu.
Ytreba adresovat teda pricinu, nie symptom. Tj Virus, Bakteriu, alebo iny mikroorganizmus, co to sposobuje.
Na trhu je dost roznych velmisirokospektralnych antimikrobialnych prirodnych latok(potravinove doplnky) a tiez aj antiviralne.
Ja by som odporucil to, co sam beriem, pokial nepoznam presnu pricinu:
60 kvapiek GSE do litra vody, pit postupne cely den, 3x3 kapsule oreganoveho oleja, 2x1 gram(3x1 gram) chaparalu(proti virusom)
Ak viem, ze je to viralne, beriem masivne davky vitaminu C(1 gram za hodinu vo forme neutralneho vitaminu C, napr Buffered C alebo esterC) a zaroven 2x600 mg NAC

riaaa

ja mám vyskúšané (a skutočne zaberajú aj na 40°C teploty) vínové obklady na čelo až spánky. vlažné víno, meniť obklad keď sa zohreje, ale najmenej hodinu. vyskúšala som to na rodičoch i dcére (popoludní 40°C, neklesalo ani po antibiotikách a paralene) a zabralo!

[zruseny12]

ak trva teplota tri dni je to normalne zabal sa do deky a poriadne sa vypot...ale po troch dnoch ked neprejde teplota chod k lekarovi...