Nezasluzim si zit

Príspevok v téme: Nezasluzim si zit
majussska

naco? kazdemu robim len zle, mne sa stalo zle, tak som to zacala prenasat na inych, lebo tento skur...svet je nespravodlivy. Som velmi nestastna a uz to trva prilis dlho, nicim tich ktorich najviac milujem a doslovne som stratila samu seba:(...bez duse, len telo mam, ktore aj tak neznasam...bozuzial moje myslienky na smrt na stale stupnuju, mavam hrozne sny, v noci ma trha...neviem uz z toho vykluckovat, neviem zit spocitom ze som ublizila svojim najmilovanejsim, aj ked iba slovne, ale to je niekedy omnoho horsie, chovam sa hrozne, zato ze som nestastna a vsetko co sa mi stalo sa mi zda byt niekedy nefer:(...som zla

majussska

no som spat, spustil sa taky lejacisko, ze som zmokla do nitky:), ale padlo mi to dobre...sice neviem cim som ti pomohla ja, ale ak ano som rada

igua

presne to som povedala aj, ze to svinstvo nedam do ust. ja som ju brala pol roka a raz som si nespravila prestavku, lebo sme mali ist na dovolenku...a to boli potom stavy. som dosla s placom k doktorovi, ze nech mi predpise nieco ine alebo nech so mnou nieco spravi. tak mi predpisal inu hak ale povedal mi, ze mam douzivat este tu staru. chybalo mi 5 tabletiek ale uz som to nevydrzala a vysrala som sa na to. odvtedy ju neberiem a ani brat nebudem.