krem proti akne-bioderma,vichy...

Príspevok v téme: krem proti akne-bioderma,vichy...
alyssa2

poradte mi ktory krem na akne je dobry BIODERMA sebium AKN, VICHY normaderm soin hydratant, EUCERIN lahky hydratacny krem.... nechcem vyhodit zbytocne peniaze za tie kremy (pretoze nie su najlacnejsie) tak mi prosim napiste ake mate s nimi skusenosti vy....skusala som uz rozne tie garnier,clean and clear,nivea ale to mi nepomohlo...tak chcem skusit tie drahsie(dufam ze ked nejaky kupim tak uvidim aj vysledok) ... a poradte mi nejake vitaminy ktore zlepsuju stav pleti velmi pekne dakujem.

skoroodborni

mne na akne pomohla antikoncepcia...ale pre mna je najlepsi krem Effaclar K znacka La Roche, a tiez je vyborna znacka Bioderma. Ja by som odporucala ten Effaclar, elbo odtsranuje cierne bodky, vyhladzuje a rozjasnuje pokozku.

kvietok 12

ja mam na tvari same stopa po akne v podobe skaredych fliackov,som z toho zufala,co na to zabera najlepsie prosim Vas

cappy

lill,
aky krem z tych vsetkych bioderma sebium pouzivas?..lebo ta voda je uplne super...a kremy som skusala iba vzorky a vzdy nejaku inu...chcem si objednat...a premyslala som o hydra...aky pouzivas ty?

k vichy by som sa uz nevratila...na chvilu zlepsenie ale potom vacsie zhorsenie

lill

ako som pisala pred dvoma tyzdnami, zacala som pouzivat bioderma sebium - uz je to 5 tyzdnov a za posledne roky som nemala takuto krasnu plet - sem tam sa nieco objavi ale rychle sa to zahoji a ani podkozne vyrazky sa mi uz nerobia. takze vrele odporucam!
ak nechces hned vyhadzovat peniaze, tak v lekarnach by mali mat vzorky.

lill

a co sa tyka nejakych doplnkov - nie je velmi zdrave uzivat tabletove vitaminy - ono ani nie su tak ucinne, ako ked ich dostavas do tela v prirodnej forme.
tvar potrebuje najma zinok a betakaroten, takze ti odporucam jest vela mrkvy, jablciek, paradajok a tekvicove a slnecnicove semienka.
ak uz nejaky doplnok, tak pivovarske kvasnice v tabletach - je to na prirodnej baze a obsahuje to same becka a vsetko co zdrava plet potrebuje.

lill

ja som skusala uz asi vsetko, od antibiotickych produktov od koznej, cez najlacnejsie aknelot az po vichy - vsetko mi zabralo tak na mesiac a potom ako keby si tvar zvykla a nic. co mi ale dost pomohlo bol eucerin, okrem toho ze lieci akne nezanechava plet vysusenu - vybornym doplnkom je peeling a cistiaci gel.
posledne 3 tyzdne som vsak zacala pouzivat bioderma sebium ai v kombinacii s cictiacim gelom a som nadmieru spokojna! takto peknu tvar som uz davno nemala, a to aj pri menstruacii.
takze vrelo odporucam!
ako tu uz niekto spominal, je to individualne, kazdy ma inu plet - ale myslim ze vyrobky ako bioderma a eucerin patria k najnovsim a teda ako to ma byt, veda pokrocila a snad je to naozaj ucinnejsie.