Preco mi meska menštruacia

Luciaa :)

Ahojte, prosím Vás môže mi niekto poradit... menštruácia mi mešká 8 dní...v den kedy som mala menštruáciu dostať mi začali mierne bolesti v podbrušku presne také ako mávam ked mám dostať menzes...trvaly asi 4 dni... očakávala som že prídu ale stále nic... myslela som že môže ist o prechladnutie či zápala no nemám ani žiadne výtoky ani žiadne bolesti... všimla som si že sa mi prsia troška naliali a aj bradavky mám troška iné, chcem si urobit test, no chcela som sa len informovať či nemáte s tým niekto skúsennosti
vopred dakujem

anonim

ahoj mam 12 kramy este nemam no v poslednych dnoch mam bolesti v podbrušku m boli ma hlava zmenila som aj jedlo prosim pomôžte mi ?????

Magy

anonim - prosom prosim pomozte pomozte a nic poriadne nenapises???

Ludia, naucte sa prosim popisovat svoje problemy detailnejsie, dolezite su veci, co danemu problemu predchadzali, a myslite si, ze maju alebo mozu mat vztah k danemu problemu. Takto z vas musime tahat informacie ako z chlpatej deky.

nepises dolezite veci - vek, ako dlho uz mas menzes, aka pravidelnost, specifika, ci si v poslednom case prekonala nejaku chorobu, uraz, brala lieky, prechladla, zmenila ziv. styl, stravovanie a pod. cokolvek moze byt dolezite. aj velky sok, ked si sa nenormalne prelakla

anonim

pomôžte mi mam strašne bolesti v podbrušku prosim pomôžte mi a už sa to neda vydržat môžem dostat menštruaciu prosim pomôžte mi ????

maruska123

nemyslim si, ze je na to nejaka presna odpoved, nakolko niektore tehotne ziadne nevolnosti nemavaju

ked sa bojis urob si test, len ten ti povie ci si alebo nie

Mima145

Ahojte. Chcela by som sa spýtať, po koľkom dni nastávajú nevoľnosti, ak je žena tehotná? Už 10 dní mi mešká menštruácia, no zatiaľ žiadne príznaky nemám a ešte som si test nerobila, ale zatiaľ sa nejako nestrachujem a s priateľom mávame len chránený sex. Ďakujem za odpoveď