Preco mi meska menštruacia

nepoviem

lulo - tá druhá čiarka je fporiadku, tá tam musí byť viditeľná, ako si ty napísal, pod svetlom .. tiež som ju videla a bála sa či aj tá sa ráta, ale nie, niesom tehu čiže tá jedna čiarka ktorú si videl ledva ledva sa neráta do tehotenstva :)

mima111

no bajaja to by som aj ja rada vedela, čo je dobré na vyvolanie menštruácie :-( mne to už mešká asi 13 dní a som z toho nešťastnáááa :-(

lulo

:-)))) No tak....vieš...som veľmi opatrný a svedomitý človek.Navyše som strojár,takže mám z toho chorobu,že na všetko pozerám veľmi svedomito.Ja sa pýtam čisto informačne (so stiahnutou zadnou časťou :-) ). Nie sme si s priateľkou úplne istí.Vravím jej, nech nebere tabletky,ale pri sexe sme veľmi opatrní,máme ochranu,nevyvrcholím sa "dovnútra" a ešte ho aj kontrolujem zhora dole.Myslím si,že máme až veľmi veľký strach,no nemáme s tým skúsenosti.

,

ten test je ako kedy. moja sestra už po dvoch týždňoch o styku mala hneď v prvej sekunde viditeľné dve čiary. ale ona bábo chcela. Ale tá čiarka môže byť aj slabá. je to od doby po pohl. styku. Ale čo ťa to napadlo točiť to na svetlo a tak prizerať. ja som sa vycikala do pohára, namočila test, počkala a položila na umývadlo a čakala. bola jedna čiarka a ani ma nenapadlo ísť s tým k svetlu. však skúste iný test.

lulo

Ahojte diskusní členovia :-) Chcel by som sa opýtať pár otázok.Som mladý človek (21r) a mám priateľku, s ktorou máme "pravidelný" sex. Nemal som predtým skúsenosti s tým, že by mojej priateľke meškala menštruácia. Teraz, keď čakame na tú radostnú chvílku, tak tá menštruácia neprichádza už 6 - 7 deň.Čím to môže byť ovplyvnené? Môže na to vlpývať počasie,stres,nedostatok tekutín a pod? A ďalšia moja otázka je ohľadom testeru. My,ako neskúsení, sme si ho zakúpili,pretože sa bojíme.Uskutočnili sme test,a na tom prúžku bol len jeden pásik,ten kontrolný. Lenže,nie som si istý,či ten druhý,testovací,má byt úplne neviditeľný alebo,v našom prípade ak ho otočím na svetlo a veľmi dobre zaostrím oči,či môže byť viditeľná len úlpne nepatrná stopa? Náš názor s priateľkou je,že to je pravdepodobne spôsobené tým,že cez ten prúžok prešiel moč a jednoducho je to len stopa po namočení. Ďakujem za odpovede na moje otázky a celý tento "román"

lulo

Ahojte diskusní členovia :-) Chcel by som sa opýtať pár otázok.Som mladý človek (21r) a mám priateľku, s ktorou máme "pravidelný" sex. Nemal som predtým skúsenosti s tým, že by mojej priateľke meškala menštruácia. Teraz, keď čakame na tú radostnú chvílku, tak tá menštruácia neprichádza už 6 - 7 deň.Čím to môže byť ovplyvnené? Môže na to vlpývať počasie,stres,nedostatok tekutín a pod? A ďalšia moja otázka je ohľadom testeru. My,ako neskúsení, sme si ho zakúpili,pretože sa bojíme.Uskutočnili sme test,a na tom prúžku bol len jeden pásik,ten kontrolný. Lenže,nie som si istý,či ten druhý,testovací,má byt úplne neviditeľný alebo,v našom prípade ak ho otočím na svetlo a veľmi dobre zaostrím oči,či môže byť viditeľná len úlpne nepatrná stopa? Náš názor s priateľkou je,že to je pravdepodobne spôsobené tým,že cez ten prúžok prešiel moč a jednoducho je to len stopa po namočení. Ďakujem za odpovede na moje otázky a celý tento "román"

Plysiak

V krvi sa nachadza choriový gonadotropín, na ktory reaguje tehotensky test, je to "tehotensky hormon" jeho koncentracia v krvi a v moci vyrazne stupa v prvych tyzdnoch po otehotneni. Preto pravdepodobnost pozitivity tehotenského testu zavisi na vysokej koncentracii menstruacneho krvacania. falosne pozitivne vysledky z skusanych rannej moci su zial caste. Niekedy je to dosledok predcasneho pouzitia, inokedy nespravneho prebratia alebo zakupenia menej kvalitneho testu.