zasa som si nedala pozor....

macko13

okik moja urcite sem napisem dobre...dam vediet..dakujem ti za podporu...si fajn baba..tak sa maj zatial pekne..:).--papa..a vazne ece raz ti mooc dakujem

lenulik:)

to mi ver ze som sa bala...ale tak proste nas to drzalo dlho a vzdy sme chceli rodinku a manzel s arozhodol ma poziadat takto skoro tak sme sa proste vzali:)a nelutujem lebo je to super pocit...najprv sme chceli aj s babom pockat ale potom sme prisli nato ze babo velmi chceme a aj takto skoro..uz sme to neriesili nejako a zacali sme sa pkusat...a najprv to neslo...nerzmyslam nadtym zeby som mala chodit po baroch myslim ze som s auz nachodila a nebavi ma to uz tak...

a nebud zufala prosim len to nie proste sa upokoj daj si nejaky fajny cajik alebo si lahni do vane a upokoj sa ..precitaj si knihu alebo nieco...ked s abude stresovat bude to horsie...skus este pockat a potom si urob test....ale ja verim ze nebudes tehotna...das vediet potom dobre?aj keby to malo byt o mesiac

macko13

no to je pekna odvaha..nebala si sa ze si na to moc mlada v 19??ja by som si nevedela predstavit sama seba ece ako maminu.....ja som ece take decko male oplasene....preto asi aj robim take chyby ako robim:(:(...boze ja vazne necem ece babo...kks zacinam byt zufala z toho uz....

lenulik:)

manzel ma 21:)phanecku my sa poznaame uz roky..asi 5 rokov :)a planovali sme svadbu a uz som nato aj zabudla ked ma manzel poziadal o ruku :D sranda no a po 5 mesiacoch som otehotnela :)

macko13

no tak teda vitaj v klube..aj ja som na gympli..a chcela som ist na medicinu za nejaku psychiatricku :-P...a kolko ma tvoj manzel???kolko ste spolu boli pred tim ako ste sa zobrali??teda ak ti nevadi ze sa pytam...

lenulik:)

ale niee chcela by som ist na medinu po porode..skocila som gymko..a zhodou okolnosti za gynekologicku...a par veci sim nasla aj na nete..no ja mam 19 :)

macko13

kks ty co si sa ucila naspamat biologiu cloveka??:)dobra si...:)..no tak verim teda...ze vazne babatko bude az vtedy ak to budem ciet ja..ak nie bude to moc velky problem..tu sa asi vazne nic ine neolati len cakat...a ked bude meskat...hm...budem riesit asi inak..a ty mas kolko rokov?,20??

lenulik:)

Plodné dni sa dajú určiť aj podľa štruktúry a množstva hlienu počas menštruačného cyklu. Dni sú rozdelené na plodné dni, označované ako mokré a neplodné dni, označované ako suché. Na začiatku cyklu je hlienu málo a je hustý, čo znamená, že sa telo nachádza práve v neplodnej fáze. Postupne hlienu pribúda, je ťažký a vodnatý, vtedy sa začína plodná fáza. Štruktúra hlienu sa náhle mení po ovulácii, vtedy prichádzajú suché dni a o tri dni na to sa začínajú neplodné dni...ja som to zistila asi po 11 dnoch urobila soms i test a vysiel pozitivny a potom som zasla k lekarke...a mam pocit ze som otehotnela pocas plodnych dni...priznaky sa ti neukazu hned..mne sa ukazali az po paru dnoch ked som stale bola unavena a tocilo sa mi v hlave a dvarat som vracala.chute prisli az neskor...to je uz potom fakt pecka...len som jem a jem :D

macko13

lenulik:):to je pravda teda :):) ece som chcela...ked si zostala tehotna teda ..keby sa stao teda ze otehotniem..po ako dlhom case to zistim??nejake naznaky,??citala som ..zasa hovorim o tom istom ale..citala som ze plodne dni sa prejaviuju aj tim aky vytok mas,..a teraz mam prave taky vytok ktory sedel k plodnym dnom..myslis ze aj to moze byt pravda??nepocula si nieco o tom??

lenulik:)

nemas zaco ..rada poradim teda ak viem...myslim si ze ta machula je taka lebo nejaku chybu pravzee urobila a sere ju to tak si vybija nervy na nas...ale na kazdeho dojde ver mi ...a macko ty kludne pis ked budes mat nejaky problem zakomplexovane baby si len dokazuju ktora vie byt ubohejsia :)