Co mi je?

Príspevok v téme: Co mi je?
lucy83

Ahojte, prosim Vas o radu alebo Vas nazor. Plne si zacinam uvedomovat, akej nezodpovednosti som sa posledne dni zrejme dopustila. Pred dvomi tyzdnami sme mali s priatelom spolocne zabavky. Nemali sme kondom a tak sme kazdy svoj orgazmus zazili oddelene. Hodnu chvilu pred jeho erekciou bol vsak vo mne, ale len par sekund,lebo potom sa venoval mne a az tak ja jemu. Kedze som bola pravdepodobne zrovna v ovulacii, pocitam, ze z tych kvapociek lasky ci ako sa to vola by sa nam mohlo podarit babo, i ked ako som tu citala, nie je to az take pravdepodobne. Pred tyzdnom som vsak ochorela a beriem silne 1 g antibotika, ku ktorym mi pre istotu dala lekarka aj nejake lieky na imunitu. Pribalovy letak som si vsak citala az dva dni dozadu, ked som k ATB pridala tie imuno a vtedy som si uvedomila, na co som povodne akosi pozabudla, ze mozem byt tehotna. K tehotestvu som sa stavala tak, ze ak bude, tak bude a ked nie, budem len rada a aj ked pre istotu menstruaciu v tychto dnom s napatim ocakavam. Dnes mam 30 den od poslednej, nemavam ju pravidlenu, ale typicke priznaky a hlavne krce v podbrusku uz mam. Od vcera, ked som pridala k ATB aj ten Imunor mi je vsak divne na zaludku. Nie len rano, ale cely den som mala vcera taky pocit a ani dnes to nie je prijemne. A teraz som dost velkom strese z coho to vlastne mam? Tych myslienok je v hlave vela. Co ak som tehotna, lebo moc byt nechcem a je mi divne preto? Co teda ak som tehotna a sa stane s plodom ked beriem tie lieky? Alebo su tie lieky len tazke na zaludok? Alebo mi je divne len z PMS? A navyse mi je na zaludku divne uz aj zo vsetkych tych pocitov, tak ja neviem uz snad ani triezvo mysliet, tak mi prosim pomozte, dik

fazula

vraj tymi antibiotikmi a podobnym moze vzniknut samovolny potrat, co je lepsi pripad, ako by sa malo narodit chore.. ale to nikdy nevies, co sa stane, ved vela zien pocas tehotenstva stvara hovadiny, fajci, pije, beru lieky a maju zdrave babo..
hm, nemas to lahke :( .. ale myslim ze je to malo pravdepodobne ze by si bola tehotna.. ale aj mala pravdepodobnost je pravdepodobnost. tu ti asi ostava len dockat sa menzesu. drzim palce, daj vediet potom...

zuziu

No babo by prist nemalo i ked cert nikdy nespi a nejaka spermia sa tam dostat mohla, poznam taky pripad, tak drzim palce, hlavne nemaj stres, lebo sa este nacakas kym ti pridu

vlastus

Tak po prve, pred erekciou v tebe byt nemohol, lebo by sa do teba neposkladal, ked uz, tak pred ejakulaciou. Nemas sa coho bat, prostaticka tekutina neobsahuje spermie, ziadne babatko sa konat nebude. To by som za tych 10 rokov prerusovanej suloze bola tehotna uz neviem kolkokrat:)