tralalandia

Príspevok v téme: tralalandia
ina zena

ahojte vsetci chudnuci ..tak som si povedala ze dost.....to bolo vcera a dnes som to samozrejme ze porusila :(no zajtra a v najblizsej dobe by som sa chcela takemu niecomu vyhnut ..viem ze je tustrasne vela tem tohto tipu no ja si musim zalozit novu aby som to zvladla ..s poslednou dietou co som mala som bola spokojna no trvala len 9 dni ..moja chyba no nevadi chcem zacat odznovu a drzat to az kym neschudnem na vahu ktoru chcem teda 58 ...ktora/ry by sa chjcel so mnou podelit ??a spolocne to zvladnut myslim ze dvom vzdy veci idu lahsie ....ak by sa niekto nasiel bola by som rada ..naozaj

ina zena

ja som uz vyskusala vsetki diety a naozaj zaleziod cloveka a jeho organizmu ako sa prisposobi ..pre mna bola zmena prave to ze som uz jedl apo 5 lebo za tie 3 roky ma to akosi omrzelo ..mne uplne super fungovalo toto plus cvicenie a citim sa uplne super ..dietu uz mam len ta vola ...zacat :((((sm z toho nestastna zo seba sklamana

ina zena

no ja to nevydrzim proste tak vecer zjem jeden suchar aspon alebo maces alebo taku jednu ovsenu gulku ..nie norml jedlo len aby som amal nieco v zaludku ....veceru jem do 6 ...kedysi som jedla len do 5 asi atke 3roky poctivo ....ale terz mne to naozaj zaberalo uplne sa mi upravilo travenie a bolo uplne jedno kedy som jedl aparveze tato dieta nebola o tom ze kedy kedy mamm chut a naco mam chut ale amle porcie

dievcinka

no, neviem, ci si to napisala spravne, ze do 9 jes?? neviem neviem ci je to dobre.. ja jem 6x denne kazde dve hodiny male porcie do 17:00 a uz nie som hladna...a tak 3-4x do tyzdna makam doma na aerobiku, co mam na kazete.. drzim to takto iba tyzden, ale citim sa fajn...dam vediet, ci to funguje niekedy oukey? ale fakt max. po tej siedmej by som uz nejedla...ty kedy chodis spavat?

ina zena

no ja am taku obycajnu lebo som kedysi mal problemi cize nemozem si dovolit drzat hladovky ..tak norml 5 denne kedykolvek do 9 len po mlych porciacha tak sa mi nastartovlo aj travenie plus som nebola hladna a citila som sa dobre len akosi to poslo ....ja necvicim ved to zvykla som a mala som zacat po tych 9 sdnoch iste by to islo dole no hlupa som ale neva snad dobehnem bo leto bude :(vlastne uz je:(

ina zena

haha tak to mas super ...ja keby som tolko mala ....ja mam 165 a 65 ato je vela tolko som uz davno nemal stale schudnem na takych 62 a dalej to uz nejde neviem co s tym no najhorsie je ze nemam motivaciu stale zlyham ako napr dnes

zúfalá gabriella

ahoj,kolko meráš?ja mám 170cm a mám tých 58kg ale to nestačí,stále mám špeky a šunky najmenej 3kg ešte musím schudnúť,ale nejde mi to:-(((nechápem to,ved nerobím prehrešky a cvičím:-(( a akú dietu si držala tých 9dní a kolko si schudla?