Dovolenka pri mori

Príspevok v téme: Dovolenka pri mori
hoska

Ahojte.Prosim Vas viete niekto o nejakej peknej dovolenke pri mori???Chceli by sme ist na konci augusta takze nech je tam este teplo...a co sa tyka hotela chceli by sme all inclusive a hotel blizko plaze (piesok) a nie daleko od mesta..a bolo by celkom fajn kebyze je hotel viac menej bezbarierovy...aspon hlavne casti..a nemusi to byt nejaky velky rezort...ja som nieco nasla v Egypte...tam nas to celkom laka len to vychadza dost na vela kedze chceme ist na 15 dni...prepacte ze vas zatazujem ale uz som unavena z toho hladania na nete...takze ak ma niekto fajn tipy tak sem snimi...dakujeme velmi pekne..

dada

no z hladania na nete som bola unavená aj aj,ale priniesla som si domov asi 10 katalogov a behom dvoch dní bola dovolenka vybraná

hoska

ja viem ze lacny nie..ale predsa tie ceny su rozne...kam???chorvatsko, egypt, taliansko, turecko, tunis...no ono je toho vela...to je uplne jedno len nech je tam pekne...ciste more apod.

jablonkaa

tak hoska, all inclusive hotel hned vedla piesocnatej plaze na 15 dni asi lacny nenajdes. keby si specifikovala krajiny, do ktorych ste ochotni ist?