Svadba na ostrove

Príspevok v téme: Svadba na ostrove
keituskaaaa

Po dlhom uvazovani sme sa s priatelom rozhodli pre svadbu na ostrove.Bude to na jednom z karibskych alebo polynezskych pripadne Mauritius,Seychelly,Maledivy a spojime to so svadobnou cestou 2tyzdne.Chceme svadbu bez hosti,ani jeden z nas nema s rodinou take vztahy,aby si to od nas zasluzili,aj ked par z nich aj ano,ale priklonili sme sa k tomuto rieseniu.Nasla som na nete aj nieco ako agenturu,ktora dokaze vybavit aj svadbu tam,akoze vsetko,na co si clovek spomenie,ale ja by som sa chcela poradit,mate tu s tym niekto skusenost??Hlavne prosim vas potrebujeme mat svedkov na to,aby to bolo pravoplatne?Musime byt pokrsteni ak by sme sa chceli vziat v kaplnke napriklad pri mori s knazom?Rada by som to vsetko dokonale naplanovala,ked uz tolko penazi za to dame,nech to stoji za to,je to len raz za zivot..dakujem moc

RNG

Su agencie(cestovne kancelarie), ktore to vsetko za vas vybavia. Len je to tak poriadne drahe, lebo vam ponuknu luxusne apartmany, nie obycajne izby. Ale da sa to zrejme vydiskutovat.