zavisla od fora

Príspevok v téme: zavisla od fora
+++

sorry, že to píšem do oddelenia sex a sexuologia, ale je to najnavštevovanejšia stranka. Chcem sa opýtat, ci možem byt závisla od čítania tohto fora. Mam zavedený internet asi 6 tyždnov a odvtedy toto forum stale čítam, čakam kdo co napíše a odpovie. ponahlam sa domov z prace, zapnem PC a citam. Rychlo niečo porobím a opat citam. Ma niekto podobnu zavislosť? ale pozitívum je že budem aspoň taaak veeeelmi mudra. hahaha

nashira

Na zaciatku to bolo u mna naozaj na zamyslenie,ale si myslim ,ze ked sa clovek nabazi malo by sa to ustat.Aj ja tu uz neposobim tak ako predtym na zaciatku.Vsetkeho sa clovek moze prejest a pomoct tiez sa neda vsetkym.Tak ti prajem zdravu zavislost a aby si nacerpala vela dobreho a zlym sa nedala odradit,alebo strhnut.pa

RNG

DSiskusne fora a komunikacia cez pocitace pritahuje hlavne mladych, co maju problemy s kontaktom priamym, "z oci v oci" ci ako sa to nazyva.
Takze si zariadia svoj svet okolo toho.
Ja som mal urcity cas problem s mojim synom, strqavil na pocitaci hrami a komunikaciou privela hodin.
Dokonca ani ja, stary chlap nie som celkom imunny, a obcas ma to strhne. Problem je ale, ze mam pocitace vsade kde sa zdrzujem a ze to prilis laka. A som dakedy zvedavy "ako stara zenska"
Tiez si musim casto vymedzit cas, inac mi to zasahuje do mojej praci.
Toto forum mi napr zlikvidovalo moje prechadzky, takze ho jedneho krasneho dna budem musiet opustit, kvoli zdraviu.

qqqq

ja som toto forum objavila asi pred tyzdnom a tiez to od vtedy kazdy den otvaram, niekedy dokonca uz poobede, potom idem nieco porobit a citam si to zasa vecer.. kedysi som bola tak zavisla na mailoch, - na takych zartovnych a teraz ich mam v schranke fakt neprecitanych 1400-takych nedolezitiych, dolezite chodia inam :))) a nemala som na to cas a terz ked mam aj cas, tak sa mi to nechce pozherat a preposielat..takze verim ze aj toto ma prejde :) ale je to lepsie, akoby si mala bokovku :)

malaevka

aj mne sa toto stavalo a vedela som, ze je zle, lebo mi uteka zivot aj praca a dlho to tak nepojde. prisla situacia, kedy som na net ist nemohla a zistila som, ze mi to uz nechyba, ze bez toho dokazem zit. a zrazu som mala zase cas aj chut do zivota. trcat stale pri nete nie je mudre aj kvoli nervovemu systemu, o tom by ti vedel najlepsie povedat neurolog. a samozrejme aj ortoped, lebo trpi chrbtica, dalej kardiolog, lebo trpia cievy a zily na nohach. takze si pripravujes zbytocne zdravotne problemy, aj ked trcis na fore o zdravi. najlepsi recept pre mna bol, ked som jedneho dna nezapla doma pocitac vobec a v praci som si tiez neotvorila nic okrem mojej roboty. a bolo mi fajn, isla som na stretnutie s kamaratmi, na navstevu, zase som zacala citat super knihy a je to uzasne. teraz som to otvorila po tyzdni, odpisem mozno na 2 - 3 prispevky a vypinam. tesim sa na perfektnu rozcitanu knihu. ahoj a nedaj si diktovat od pocitaca. drzim ti palce!

xxxx

Ja som tiez zavyslak. Poznam aj takych co si na net len tak beru dovolenku. A hrozi im vyhodenie z prace. sleduj caste mena na fore a vies ze niesi sama.