menstruacia pocas bulimie

Príspevok v téme: menstruacia pocas bulimie
daria

Ahojte baby, uz asi 2 a pol roka mam bulimiu..Mam 22 rokov.Menstruaciu som mavala velmi nepravidelnu,tak aj kvoli tomu som zacala uzivat antikoncepciu. 4 mesiace som ju mala presnu. No uz druhy mesiac po sebe som ju dostala asi o tyzden skor.Trva dost dlho a je velmi slaba. Tabletky brat nezabudam.S doktorom som sa radila minuly mesiac a povedal,ze sa to stat moze.Ale druhy mesiac po sebe? Je pravda,ze po utlme mam teraz opat to nestastne bulimisticke obdobie a za posledne 2 mesiace som schudla asi 5 az 7 kil. Viem,ze problemy s menstraciou pocas PPP su caste,ale preto uzivam tabletky.Prosim, poradte mi ak mate niektora podobne skusennosti.Dakujem

lolie

ahoj,ja mam tiez bulimiu,no uz opat,menstruacia bola ok,no teraz ju nemam vobec posledne dva mesiace.ale ked beries lieky tak by si ju mala mat,teda ak ich nevyvracias.

blondy

Ahoj Daria,ja mam taky isty problem ako ty.Len ja nezvraciam,ja beriem tabletky alli.Do teraz som mala vzdy pravidelnu menstruaciu,len tento mesiac,som nemala ziadnu a tiez som bola u doktora a povedal,ze je to normalne..Tak dufam,ze to je vsetko v norme

silvus

Ahoj Daria, môže to byť v tom, že si začala opäť vracať. Spomeň si na to, či nevraciaš hneď po tom ako zoberieš tie lieky,ale niekedy stačí vracať aj o 2 hodiny neskôr a lieky sú vonku - záleží od toho, čo si jedla s liekmi a či to už máš strávené. Ja tiež užívam antikoncepciu Triquilar, aby som mala pravidelný menzes, ale teraz som užila 2 cykly za sebou, aby som si oddialila menštruáciu, lebo idem bud. týždeň na dovolenku. Maj sa pekne.