Urýchlenie menštruácie

Binocka

Ahojte dievčatá .....potrebujem pomoc ....dnes ráno som to dostala a potrebujem sa toho zbaviť do soboty ....v nedeľu mám súťaž kde s tým nemôžem ísť lebo to je tak trochu nebezpečné (voda a tak)....pomôžte mi prosím ako sa toho rýchlejšie zbaviť ....čo nato účinkuje ?

leyla2895

ahojte ja sa chcem spytat o radu menstruaciu som mala dostat uz pred tyzdnom a stale nic ako vyvolam mesnstruaciu?

patuška

Ahojte dostala som dnes rano menštruaciu alebo skor včera večer a potrebovala by som aby my skončili do piatku alebo soboty čo mam robit prosim poradte prosim dakujem za každu radu prosim prosim

cukríček424

AHOJTE červené víno ti len pomôže pri menštruácií ked chceš aby ti skôr skončili tým chcem povedat že v den menštruacie by si mala vypit pohár čistého vína začneš silnejšie krvácat a aj sa čistit potom sa ti cyklus normalne zastavi ale nie celkom budeš mat menštruáciu ale slabšiu!mne to poradil moj gynekolog!3dni a máš po menštruácií!výskušaj mne to zabralo!

Mimuš

mám 17 a chcem sa opýtať či sa nedá pozastaviť menštruácia...dostala som ju dnes a potrebujem aby som ju nemala celých 7 dni ale iba 5...pomôžte mi prosím nejako..

drvec

cauta baby, ja mam zasa taky problem ze hoci mam menzes pravidelne,tie3-4dni predtym su hrozne,hoci uz zacnem spinit,tazko sa mi spusta krvacanie a vsetko ma boli,brucho,prsia a som neznesitelna.neviete niekto poradit ako spustit krvacanie? dakujem.odpovedat mozete na andrea.karnokova@gmail.com este raz dik

lucuuska

Mile damy ja vam len chcem napisat moju skusenost. Vpondelok som mala dostat kramy a v sobotu som mala ist na dovolenku. Kedze mne trva kramy aj 7 dni a silno tak som vyskusala to vino s horucim kupelom aby som to fakt dostala a bolo by lepsie keby skor, no efekt sa nedostavil tak som teda skusila citrony a celaskon a posunulo sa mi to ale nie natolko kolko by som chcela mozno to bola nahoda a dostala by som tak tak ci tak neskor a teraz to len pripisujem citronom. Problem je vsak v tom ze kramy som dostala den pred dovolenkou cize uzas pokazilo mi to celu dovolenku

Zuzana953

Ahojte, chcela by som sa opýtať, ako sa volajú tabletky na úrýchlenie menštruácie. Viem, že niečo také existuje pre ženy, ktoré si chcú cyklus posunúť. A ešte by som chcela vedieť, či existuje niečo medzi escapelle (antikoncepcia po)a potratom, niečo, čo zabráni otehotneniu, resp. bude niečo ako potrat okrem lekárskeho zásahu. Ďakujem

Sísča

Ahojte,
mám už svoje dni, no potrebovala by som ich nejako urýchliť..aby proste skončili skôr ako maju..aby som zo 6-7dňom mala len 4..je to možne? a ak áno, ako? :) prosíím poradte ak viete.

Ďakujem