je to normalne ??

Príspevok v téme: je to normalne ??
adamqoo

chcem sa spytat ze ci je normalne ze ked som bol na preventivnej prehliadke u detskej doktorky (mam 15) ze my vysetrovala hm semeniky
lebo ked som chodieval k druhej doktorke tak tam som sa nykdy nemusel vyzliect ani nic take nechcela ...ako chapem ze to neni nic strasne ale tak ma to dost preeekvapilo trapne to bolo....a to ako teraz na preventnivnej to bude azdy rok robit alebo ako ???

cccccc

mno ja ked som isiel k normalnej doktorke ked som mal problem a chcel som nech mi ich skontroluje tak sa somnou ani nebavila a dala listok k urologovy zeona s tim nic nema ze nech si to tam vybavim tak neviem

agina

To som este nepocula, aby obvodny lekar prehmataval semenniky, alebo nahmataval v prsnikoch hrcky.Mozno jedine vtedy, ak by ste vy prisli za nim s tymto problemom, ze chcete odporucaci listok na urologiu...to by mi az take divne neprislo.Beztak obvodak to nevie odborne posudit.

adamqoo

ze do 18 rodiaca ...wrrr to je jeake neferove sak k tej doktorke chodim ja tak ja viem co je premna najlepsie a co myy asi vyhovuje ne oni ...kks to je nenormalne

aduliena

Lekár sa môže zmeniť myslím každý polrok. Ale keďže je to detská lekárka, tak zmeniť ti lekára môžu asi len tvoji rodičia...kým nemáš 18...

adamqoo

mno co ja viem ale tak kazda doktorka to urcite nerobi .....tusim najdem nejaku co to nema v postupoch ..
btw da sa zmenit detska doktorka???? ..ako ras som zmenil ale to lebo sme sa stahovali ...ale tak inak sa neda vybrat ku komu budem chodit??

kamoska

ako ja viem, tak by to mal robiť každý lekár pri preventívke.....ženám by zase mali prehmatať prsia, či tam nemajú hrudky