ach tie stehna =(

Príspevok v téme: ach tie stehna =(
lady siu

ahojte...
mojim obrovskym problemom su stehna...a hlavne cast hned pod zadkom...je mozne aby som si do konca augusta stehna vytvarovala?poradte mi prosim nejake zarucene ucinne cviky...mam doma stepper aj stacionarny bicykel..co je podla vas ucinnejsie?velmi pekne dakujem vsetkym co su ochotni mi poradit

bebe1

ja som ho kupila za 1700 ako novy ...nepouzivany z druhej ruky.
Tak cvic na tom co doma mas.
Plus lahni si na bok.. a zdvihaj natiahnutu nohu ... potom vymen.
:)

bebe1

mne pomaha orbitrek:-) ... vidim to, ze sa mi formuju a zostihluju. Kazdy den cvicim 40 alebo 30 35 minut. Sluchatka do usi a ani neviem ledy mi to ujde. Poviem Vam, ze zo mna leje po cviceni.
vela stastia kočky:)

neporadim

ja mam tiez problem so stehnami, ked som aj chudla so zmenou stravy a cvicila, schudla som v pase, na bruchu aj na zadku, ale stehna mali stale rovnake cm, tak neviem...

lady siu

no ja si davam nizsiu zatas a cvicim na nom 30,40 a niekedy aj 50 minut...ale nejako sa mi nezda ze by sa nieco zmenilo =(

lenusha

tak mne pomohol stacionarny bicykel...ale hlavne je ako ho pouzivas ja som najprv si myslela ze cim dam na tazsie tym skor sa zbavim stehien ale bola to velka chyba, pretoze som dostala poriadnu svalovku a sa mi vytvorili svaly cize som mala este hrubsie stehna no potom som si dala na lahsie a od vtedy som nemala ziadnu svalovku a pomohlo mi sa zbavit stehien ale ja som sa aj zdravo stravovala cize aj jedlo mi k tomu prospelo...