Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vie niekto poradit?

mia

krvave stopy urcite nechybali a priatel bol z toho este dlho mimo, netusil,ze ma prstami moze pripravit o panenstvo a myslim,ze to pri nasom prvom milovani lutoval ale uz sa to nedalo vratit.

mia

myslim, ze je to uplne v pohode mozne, aj ja som tak prisla o panenstvo. ked ta chalan palcuje dvoma prstami a dost razantne, nevidim dovod preco by sa nemohla pretrhnut panenska blana. ja si dokonca pamatam kedy sa to stalo a cely den som si nemohla sadnut ani ist na wc

hejja

no..ja som on tak prisla...lepsie povedane o panensku blanu...a aj mna to trosku bolelo....tak je mozne ze ju uz nemas.....no oficialne si panna ak si nemala pohlavny styk...

sunnysweetie33

ja si myslim,e o panenstvo sa prichadza prvym pohlavnym stykom..tvoja blana je taka ohybna,ze ju naraz prstov podla mna nedokaze pretrhnut,ale moze sa stat vselico..

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.