Ako zakryt akne

majusqaa

vrtula007....prosim ta sa ta chcem opytat a kde si si kupila to koloidné striebro a kolto to asi tak stoji??....dakujem

vrtula007

Prečo akné??? Ja používam koloidné striebro a akné sú fuč. Každý večer po umytí mydlom si tvár ešte zvhčím koloidným striebrom, nechám pôsobiť cez noc a do rána mám pleť úplne čistú a odpočatú.

black angel11

No ved toho sa bojim ze v buducnosti budem mat s tym problemy...len ja cakam ze mi to pomoze na akne a potom to uz dalej pouziwat nebudem...dufam ze raz nasrtane take obdobie ked nebudem musiet pouziwat wobec nic...ani aknecolor ani make-up

dadada

Angel, pozor na ten aknáč, keď sa používa na celú tvár a dlhodobo, spôsobuje predčasné vrásky, hlavne okoliu očí a lícnym kostiam sa treba vyhýbať. Dá sa aj naťukať bledý aknáč jemne na vyhádzané miesta a okolie dostratena a celú tvár už iba prepúdrovať.

black angel11

Ahojte no zacala som pouziwat aknecolor...ale jemnu wrstwicku na celu twar...ptoom trocha prepudrujem pudrom miss sporty...co vy nato?? myslim ze aknecolor mi twar newysuje a to ho pouziwat nejaky ten mesiac...wzdy ked pridem domow zo skoly twar si nakremujem detskym kremom Aviril aj viac krat a je to fajn pocit...:) make-up nepouziwam, to mi trocha skodilo aspon som mala taky pocit