Natrhnuta koza na spodnej strane penisu?

lenalenja

Mám malinký problem, pocas vikendu som prezil nadherny a vasnivý sex.... to by problem nebol, na spodnej strane penisu sa mi spravil pluzgier a predkozka mi nejde naspät... dost to svrbi.... zmizne ten pluzgier sam alebo mu treba pomôct alebo rovno vyhladat lekarsku pomoc???

grafik-adobe

Ahoj internet počuvaj aka liečba je najvhodnejšia ?? asi tkaa že akomžite naklušeš s urologovy alebo k dermatologovy inač to nelieš somarinami ktore si kupiš lebo nevieš čo to je a bez odbornej pomoci to podľa mňa ani nemaš šancu vyliečiť. chod jednoznačne k lekarovy na vyšetrenie budeš to amť vyliečene skor a odborne nie laicky

internet

mam nadmerne zdurenu predkozku ktora neustale svrbi ,ma ruzovsie zfarbenie ,na zaludi sa vytvoril pluzgier o priemere asi centimeter na vrchnej casti ako od popaleniny z ktoreho ked praskol vytiekla vodova bezfarebna tekutina bez zapachu . sex som nemal uz dlhsiu dobu ,nieco cez mesiac. mohla to ale sposobit obcasna masturbacia ,alebo som to mozno mohol dostat niekde na verejnych toaletach ... aka liecba je najvhodnejsia? za odpoved vopred dakujem

zmann

Nemaj strach, ja som mal 2 x natrhnutú predkožku, zahojí sa to samo, ide len o to, aby uzdička bola celá a neporušená, v opačnom prípade treba vyhľadať odbornú pomoc. Na zmiernenie bolestí aplikuj detský púder.