... piercing w nošteku ...

júlia21

Ahojte,no rozmyslam o ozdobe nosteka,ale mam strach,ze mi to bude hnusat a zapali sa mi to,ale to nemozem predvidat,moze a nemoze sa to stat.Kolko ma tak vyjde piercing do nosa a kde v prešove je najlepsie studio?Ak mozte prosim poradte mi...Dakujem pekne

elánistka

sewaa...ja som tez casto prexladena ...podobne ako ty...ale piercing ti w tom nijako newadi,pri fukani ho ani necitis...ani newes ze ho mas=)thak xod do toho=)))

konickarka

No ja som si uz piersing davala robit 2 krat a v pohode... ziadne problemy... ale musis si to pravidelne dezinfikovat :)

kuchtilka

ja som si dala urobiť piercing do nosa pred 2,5 rokom. robil mi to típek v tetovacom a piercingovom štúdiu, teda odborník. nemôžem si sťažovať na jeho profesionalitu,len po pár dňoch sa mi to tak strašne moc zapálilo,že som si musela vytláčať hnis čo sa mi spravil okolo dierky. liečila som si to a za pár dní to zmizlo, odvtedy sa mi nič podobné nestalo.v zime to ani necítim, je to pekná vec.skús a uvidíš sama.

viky

ja mám, aj som boôa nachladená a všetko je ok, ani ho necítim, že ho tam mám, mám ho tam 2 mesiace a v pohode :)))))