laserova operacia oci

majka_

presnejsie povedane 18000 sk. ta 1000 sk bola za predoperacne vysetrenie. bola som v Mikrochirurgickom centre oka 3F v Kosiciach

lilotka

Ja som bola tiež na operácií v BA a bola som objednaná nejakých pár mesiacov. Treba zavolat. Oni ti povedia, kedy najskor by si mohla íst. A len pred operáciou nemožeš nosit šošovky. Ak by si išla najskor len na vyšetrenie, tak šošovky možeš mat aj den pred tým. Aj ja som ich mala. Ale pred operáciou ich minimálne 2 týždne nosit nemožeš. Ja som nemohla až mesiac, lebo mi zistili nerovný povrch rohovky a museli zistit, či to je od šošoviek, alebo nie. A možeš sa objednať aj tak, že sa objednáš hned aj na operáciu a ak ti dopadne vyšetrenie dobre, hneď ťa aj zoperujú. Je to na tebe. Držím palce.

sylsil

ahojte, ja mam obojstranne -6D. chcela by som ist na operaciu tak v novembri v BA. Neviete mi poradit kolko dopredu sa treba nahlasit.za aky cas po predoperacnom vysetreni je operacia?...kedze sa sosovky nemozu nosit 2 tyzdne pred vysetrenim, ani pre zakrokom a ja som na nich "zavisla" , tak ma zaujima kolko budem musiet vydrzat bez nich.

majka_

ja som uz 9 mesiacov po operacii a tiez som bola operovana na kratkozrakost. z -6,75 mi stiahli na 0, takze som bez okuliarov a je to super pocit. na splatky neviem, zeby sa to dalo. mne len lekar ponukol, ze v den konzultacie, ak by som sa rozhodla som mohla cast zaplatit a potom v den operacie dat zvysok. ale ja som dala v den operacie vsetko (19000 sk obe oci).

helka

Ahoj, ja som uz 2 roky po nej, som velmi spokojna...z 10 diop. mi stiahli na 1, takze okuliare nenosim. Tie peniaze za to stoja. Mna to vyslo 35 000Sk ale nemala som to na splatky, ani som nevedela o takej moznosti.